SCHUDNIJ ZDROWO z Tourmedica! - kliknij i umów darmową konsultację z dietetykiem Naturhouse

Centrum Medyczne EZ – medica - cennik

ocena 4.6 / 5 (7 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 19:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
8:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W Centrum EZ-medica przygotowaliśmy dla pacjentów szeroki zakres usług medycznych. W naszej ofercie znajdują się procedury z zakresu profilaktyki i diagnostyki ginekologicznej, a także leczenia chorób ginekologicznych. Prowadzimy poradnictwo antykoncepcyjne, wykonujemy badania cytologiczne (w tym cytologię nowej generacji – jednowarstwową LBC) oraz szereg innych testów, m.in. DNA predyspozycji raka piersi i raka jajnika (BRCA1, BRCA2). Zajmujemy się położnictwem: prowadzeniem ciąży, badaniami ultrasonograficznymi i prenatalnymi zgodnie ze standardami FMF.

W naszej ofercie znajdują się zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Na szczególną uwagę zasługują autorskie metody liftingu lek. med. Andrzeja Kępy – lifting biomimetyczny oraz Princess Lift (lifting z zastosowaniem nici PDO). Wychodzimy naprzeciw potrzebom osób, którym zależy na osiągnięciu efektu wyszczuplania sylwetki – mogą one skorzystać m.in. z zabiegów liposukcji laserowej czy kompleksowego modelowania ciała z zastosowaniem urządzenia Medbeauty Contour.

Otolaryngolog, lek. med. Ewa Kubiaczyk, zajmuje się kompleksową diagnostyka i leczeniem dzieci oraz dorosłych. W jej gabinecie wykonywane są m.in. videoendoskopowe badania nosa, nosogardła, gardła i krtani. W Centrum Medycznym EZ-medica przeprowadzane są również zabiegi operacyjne laryngologiczne w znieczuleniu ogólnym i miejscowym, takie jak wycięcie lub przycięcie migdałków podniebiennych, wycięcie migdałka gardłowego, operacje przegrody nosa oraz polipów nosa.

W naszej placówce do dyspozycji pacjentów pozostają również specjaliści z zakresu: chorób naczyń, okulistyki i neurologii, endokrynologii, psychiatrii i chirurgii. W Centrum EZ-medica przyjmuje stomatolog, specjalista medycyny pracy i chorób zakaźnych, dietetyk kliniczny i internista oraz pediatra.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Centrum Medyczne EZ – medica Świdnica.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Medycyna estetyczna