3,7 / 5  - 685 ocen »
Recepcja, poczekalnia IMed24 Recepcja, poczekalnia IMed24 Wygląd zewnętrzny IMed24 Recepcja, poczekalnia IMed24 Recepcja, poczekalnia IMed24 Aparatura, sprzęt zabiegowy IMed24 Wygląd zewnętrzny IMed24 Recepcja, poczekalnia IMed24 Wnętrza, wystrój IMed24 Aparatura, sprzęt zabiegowy IMed24 Aparatura, sprzęt zabiegowy IMed24 Aparatura, sprzęt zabiegowy IMed24 Aparatura, sprzęt zabiegowy IMed24 Pokój, sala dla pacjentów IMed24 Widok ogólny IMed24 Recepcja, poczekalnia IMed24 Recepcja, poczekalnia IMed24 Recepcja, poczekalnia IMed24 Wygląd zewnętrzny IMed24 Wygląd zewnętrzny IMed24 Wygląd zewnętrzny IMed24 Wygląd zewnętrzny IMed24 Centrum Medyczne iMed24 - logo

Informacje ogólne o iMed24

iMed24 powstało w 2012 roku w wyniku rosnącego zapotrzebowania pacjentów na nowoczesną diagnostykę oraz innowacyjne rozwiązania w medycynie. Zapewnia opiekę lekarzy wielu specjalizacji w jednym miejscu. To ośrodek realizujący założenia medycyny XXI wieku, podąża z duchem czasu, aby zapewniać pacjentom wysoką jakość usług i wychodzić naprzeciw im oczekiwaniom. Z troski o Państwa komfort wprowadziliśmy udogodnienia takie jak zdalna opieka medyczna czy specjalne pakiety VIP. W iMed24 rozumiemy, że nasi pacjenci żyją w biegu, dlatego proponowane przez nas rozwiązania pozwalają zaoszczędzić czas, przy zachowaniu wysokiej skuteczności terapii.

Realizujemy program przesiewowego badania raka jelita grubego, drugiego w kolejności najczęściej występującego nowotworu złośliwego w Polsce. Przeprowadzamy badania kolonoskopowe z uwidocznieniem dna kątnicy i proksymalnego fałdu zastawki Bauchina. Ponadto kolonoskopia obejmuje usunięcie niewielkich polipów oraz pobranie wycinków i zmian, co do których istnieje podejrzenie charakteru nowotworowego. Pobrany materiał jest badany histopatologicznie, a pacjent otrzymuje dokładną informację o stanie zdrowia oraz zalecenia lekarskie.

Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę raka piersi. Pierwszym krokiem jest mammografia. Dysponujemy czułym aparatem do mammografii, za pomocą którego jesteśmy w stanie wykryć już pierwsze, niewyczuwalne pod skórą zmiany. Kobietom w wieku od 50 do 69 lat dedykujemy program bezpłatnych badań mammograficznych. W przypadku wykrycia zmian, przeprowadzamy niezbędną diagnostykę obejmującą mammografię uzupełniającą i/lub USG piersi oraz biopsję. Pomagamy podjąć decyzję co do dalszego leczenia.

Dysponujemy w pełni cyfrową aparaturą do diagnostyki obrazowej. Oferta iMed24 obejmuje tomografię komputerową, rezonans magnetyczny i RTG. Posiadamy aparat do badań densytometrycznych całego ciała. Badanie służy do analizy ciała pacjenta z uwzględnieniem struktur kostnych, tkanki tłuszczowej, mięśni i innych tkanek. Ponadto dysponujemy sprzętem do wykonywania zdjęć pantomograficznych, cefalometrycznych oraz stożkowej tomografii komputerowej, stanowiących narzędzie diagnostyczne w stomatologii, laryngologii czy chirurgii szczękowo-twarzowej.

Rosnącą popularnością wśród naszych pacjentów cieszy się zdalna opieka medyczna. Aktualnie oferta placówki obejmuje zdalną opiekę położniczą oraz zdalną opiekę kardiologiczną. Telemedycyna nie zna barier geograficznych. Pacjent zostaje wyposażony w przenośne urządzenie, które wysyła sygnał o jego stanie zdrowia do lekarza prowadzącego leczenie, dzięki czemu częste wizyty w placówce nie są konieczne, jak w przypadku tradycyjnej opieki zdrowotnej.

Z myślą o potrzebach pacjentów przygotowaliśmy spersonalizowane pakiety VIP, obejmujące konsultacje specjalistyczne, badania diagnostyczne i laboratoryjne. Pakiety screeningowe stanu zdrowia dostępne są w 6 wariantach i zostały dobrane do płci oraz wieku. Oferujemy pakiety dla kobiet i mężczyzn od 40. roku życia. W cenę pakietu wliczone są konsultacje z lekarzem prowadzącym cały proces oraz konsultacja końcowa z omówieniem wyników badań. Do oferty należą pakiety profilaktyczne, między innym dla kobiet i dla mężczyzn w każdym wieku. Przygotowaliśmy również pakiety z myślą o paniach planujących ciążę oraz osobach wybierających się w podróż. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo specjalny pakiet dla sportowców oraz pacjentów pragnących zadbać o swoje serce.

iMed24 oferuje wszystkie przewidziane w orzecznictwie lotniczo-lekarskim badania diagnostyczne z zakresu medycyny lotniczej. Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę dla wszystkich klas, umożliwiającą dokładną ocenę predyspozycji zawodowych i psychofizycznych.

Świadczymy usługi z zakresu chirurgii naczyniowej. Posiadamy szerokie doświadczenie w małoinwazyjnym, bezbolesnym i komfortowym dla pacjenta usuwaniu żylaków, pajączków żylnych oraz rozszerzonych naczyń śródskórnych. Wykorzystujemy takie metody zabiegowe jak skleroterapia, echoskleroterapia czy obliteracja wewnątrzżylna EVRF. Wszystkie procedury charakteryzuje krótki okres rekonwalescencji i brak konieczności hospitalizacji pacjenta.

Zapewniamy opiekę lekarza kardiologa. Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę kardiologiczną, w ramach której wykonujemy badania typu Holter rytmu serca, Holter ciśnieniowy czy EKG. Do oferty należy USG naczyń obwodowych z funkcją Dopplera, badanie tętnic i ocena mięśnia sercowego.

Zajmujemy się diagnostyką układu pokarmowego. Prócz kolonoskopii wykonujemy gastroskopię, endoskopię oraz badanie PH-metryczne przełyku. Nowością w ofercie ośrodka jest videoskopia – kolonoskopia wirtualna za pomocą tomografii komputerowej.

W ramach działalności gabinetu dermatologicznego wykonujemy dermatoskopię, analizę stanu i struktury włosa, a także bezbolesne (znieczulenie miejscowe) zabiegi usunięcia znamion i zmian skórnych.

W ramach poradni okulistycznej oferujemy badania diagnostyczne typu OCT czy USG gałki ocznej. Przeprowadzamy pachymetrię i tonometrię.

W iMed24 funkcjonuje ponad 30 poradni specjalistycznych, począwszy od lekarzy pierwszego kontaktu, jak ginekolog, pediatra czy stomatolog, poprzez okulistę i chirurga, aż do hepatologa oraz onkologa. Oferujemy również usługi w ramach działalności poradni medycyny pracy i medycyny sportowej oraz abonamenty medyczne.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej placówki.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Nowoczesny sprzęt diagnostyczny jest podstawą wyposażenia placówki medycznej. To właśnie wysokiej klasy aparatura w połączeniu z doświadczeniem wykorzystujących ją lekarzy jest gwarancją udanego leczenia. Do Państwa dyspozycji oddaliśmy:

 • Aparat INGENUITY CT – intuicyjny 128-warstwowy tomograf komputerowy wyposażony w aplikacje kliniczne pozwalające na przeprowadzenie diagnostyki całego organizmu, w tym zaawansowanej diagnostyki w zakresie kardiologii dziecięcej. Dzięki konstrukcji lamp rentgenowskich udało się ograniczyć do minimum ilość promieniowania pochłanianą przez pacjenta.

 • Aparat Achieva 3.0 T TX – aparat do rezonansu magnetycznego pozwalający na uzyskanie doskonałej jakości obrazu, co przekłada się na trafną i rzetelną diagnozę. Dzięki zwiększeniu pola widzenia udało się poprawić komfort pacjenta podczas badania.

 • Aparat Mammo Diagnost DR – urządzenie do mammografii, umożliwiające jednoczesne porównywanie obrazów z USG, mammografii i rezonansu magnetycznego. Parametry ustawiają się automatycznie w zależności od grubości piersi – co ma znaczenie u młodszych kobiet, gdyż ich piersi charakteryzują się większą gęstością radiologiczną.

 • Aparat rentgenowski Digital Diagnost – cyfrowy system zapewniający dokładny obraz badanych struktur.

 • Aparat Lunar iDXA™ – pierwsze tego typu urządzenie w Europie. Aparat przeznaczony do badań densytometrycznych całego ciała. Znajduje swoje zastosowanie m.in. w ortopedii, endokrynologii oraz w medycynie sportowej.

 • Aparat pantomograficzny 9000C 3D – wszechstronne urządzenie do wykonywania zdjęć pantomograficznych, cefalometrycznych i stożkowej tomografii komputerowej.

 • System do ultrasonografii endoskopowej – znajduje zastosowanie w diagnostyce układu pokarmowego, pozwala na dokładną ocenę m.in. trzustki.

Udogodnienia dla pacjentów

W iMed24 leczenie przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze. Dokładamy wszelkich starań, aby zapobiegać groźnym dla życia i zdrowia chorobom takim jak nowotwór piersi czy rak jelita grubego – prowadzimy liczne akcje profilaktyczne. Co ponadto proponujemy naszym pacjentom?

 • Usługi dla osób prywatnych i firm – w naszej ofercie znajdą Państwo propozycje zarówno dla pacjentów, jak i dla firm.

 • Opieka zdalna – do oferty placówki wprowadziliśmy usługi z zakresu telemedycyny.

 • Opieka wielu specjalistów w jednym miejscu – zatrudniamy lekarzy wielu specjalizacji, co pozwala zaoszczędzić pacjentom czas oraz uzyskać pełną informację o stanie zdrowia w jednym miejscu.

 • Promocje – czekają na Państwa liczne atrakcyjne promocje i rabaty cenowe.

Osiągnięcia i certyfikaty iMed24

Potwierdzeniem najwyższej jakości usług oferowanych przez IMed24 są liczne certyfikaty i nagrody. Posiadamy m.in. Certyfikat ISO 9001:2008 oraz Certyfikat „Miejsce Przyjazne Maluchom”, który uzyskaliśmy w ramach IX edycji akcji.

Nasi lekarze są nie tylko uznanymi diagnostami, lecz również autorami ważnych publikacji naukowych, będących efektem pracy całego zespołu. Lista doniesień opublikowanych przez specjalistów iMed24 jest długa, a znajdują się na niej takie prace jak „Rola tomografii komputerowej w wirtualnym planowaniu zabiegów implantologicznych w stomatologii” czy zagraniczna publikacja „Assessing synovitis based on dynamic gadolinium-enhanced MRI and EULAR-OMERACT scores of the wrist in patients with rheumatoid arthritis.”

Filmy Centrum Medyczne iMed24