IMed24 - cennik

poniedziałek
7:30 - 20:00
wtorek
7:30 - 20:00
środa
7:30 - 20:00
czwartek
7:30 - 20:00
piątek
7:30 - 20:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

iMed24 specjalizuje się w diagnostyce obrazowej. Oferujemy Państwu pełen pakiet badań diagnostycznych, począwszy od mammografii i USG, poprzez kolonoskopię i endoskopię, aż po tomografię komputerową i RTG. Nasi pacjenci pozostają pod opieką lekarzy specjalistów kardiologii, dermatologii czy położnictwa i ginekologii.

Do oferty należą także pakiety profilaktyczne i abonamenty medyczne. Oddaliśmy do Państwa dyspozycji przenośne urządzenia do zdalnej opieki położnej i kardiologa. Sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę, aby nasi pacjenci czuli się w pełni usatysfakcjonowani z naszych usług.

Zachęcamy do zapoznania się z listą świadczonych przez nas usług medycznych.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Medyczne iMed24 jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska