4,1 / 5  - 905 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ginekologia

Antykoncepcja

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Diagnostyka i badania

Medycyna pracy

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Medyczne Larmed jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Centrum Medyczne Larmed

Klinika Larmed specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń laryngologicznych u dzieci i dorosłych. Posiadamy wiedzę i niezbędny sprzęt do wykonania szeregu badań, w tym audiometrii, tympanometrii, videonystamografii czy też badań fibroskopowych oraz polisomnograficznych. Podejmujemy się leczenia zaburzeń słuchu i wykonujemy szereg zabiegów laryngologicznych w obrębie jamy ustnej. Oferujemy konsultacje specjalistów z zakresu okulistyki, alergologii, pediatrii oraz logopedii. Wykonujemy specjalistyczne badania dermatologiczne i zabiegi krioterapii oraz elektrokoagulacji znamion skórnych.

W ramach poradni specjalistycznych pacjenci mają możliwość uzyskania porady i podjęcia leczenia wielu schorzeń, m.in. kardiologicznych, ginekologicznych i neurologicznych czy angiologicznych.

Szczegółową ofertę zabiegów oferowanych przez Larmed znajdą Państwo w poniższym cenniku: