Centrum Medyczne Larmed - cennik

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 13:00
niedziela
nieczynne

Klinika Larmed specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń laryngologicznych u dzieci i dorosłych. Posiadamy wiedzę i niezbędny sprzęt do wykonania szeregu badań, w tym audiometrii, tympanometrii, videonystamografii czy też badań fibroskopowych oraz polisomnograficznych. Podejmujemy się leczenia zaburzeń słuchu i wykonujemy szereg zabiegów laryngologicznych w obrębie jamy ustnej. Oferujemy konsultacje specjalistów z zakresu okulistyki, alergologii, pediatrii oraz logopedii. Wykonujemy specjalistyczne badania dermatologiczne i zabiegi krioterapii oraz elektrokoagulacji znamion skórnych.

W ramach poradni specjalistycznych pacjenci mają możliwość uzyskania porady i podjęcia leczenia wielu schorzeń, m.in. kardiologicznych, ginekologicznych i neurologicznych czy angiologicznych.

Szczegółową ofertę zabiegów oferowanych przez Larmed znajdą Państwo w poniższym cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ginekologia

Antykoncepcja

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Diagnostyka i badania

Medycyna pracy

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Medyczne Larmed jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska