Centrum Medyczne Larmed opinie

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 13:00
niedziela
nieczynne
Placówka Centrum Medyczne Larmed została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w centrum medycznym.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

1 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Centrum Medyczne Larmed powstało 2004 r. To placówka wieloprofilowa, przychodnia lekarska udzielająca porad w blisko 15 specjalnościach lekarskich, ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki i schorzeń laryngologicznych. Często klienci pytają mnie o możliwość umówienia wizyty u Pana dr Piotra Morawskiego. Z ich opinii wynika, że to bardzo kompetentny człowiek. Doktor Morawski to człowiek z ogromną pasją do leczenia ludzi. Ma ogromną wiedzę, którą świetnie potrafi wykorzystać w praktyce. Dla pacjenta zawsze miły i serdeczny. Szybka i trafna diagnoza, odpowiednio dobrane leczenie to najczęściej podkreślane słowa pod adresem lekarza. Ostatnio nawet usłyszałam słowa: „Lekarz skutecznie wyjaśnia istotę problemu. Polecany jest przez "kolegów" z branży, a to już samo w sobie o czymś świadczy. Doktor który rozumie człowieka potrafi mu wytłumaczyć i doradzić.” Rodzice małych pacjentów również chwalą Pana doktora." - Agnieszka Z. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Roman Bilyi
5.0
Roman Bilyi
Dodano: 12 kwietnia 2018
Tytuł:
"wszystko bardzo dobrze ,wspaniały personel ,dobre nastawienie ,pomogliśmy psychicznie przygotować się do operacji"
wszystko bardzo dobrze ,wspaniały personel ,dobre nastawienie ,pomogliśmy psychicznie przygotować się do operacji
Zabieg:
Usunięcie trzeciego migdałka (gardłowego) chirurgicznie (marzec 2018)
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska