Centrum Medyczne LiderDent

ocena 4.5 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 21:00
wtorek
9:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
9:00 - 21:00
piątek
9:00 - 21:00
sobota
9:00 - 20:00
niedziela
9:00 - 20:00
Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne LiderDent Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne LiderDent Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne LiderDent Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne LiderDent Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne LiderDent Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne LiderDent Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne LiderDent Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne LiderDent Kadra Centrum Medyczne LiderDent Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medyczne LiderDent Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne LiderDent Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne LiderDent Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medyczne LiderDent Kadra Centrum Medyczne LiderDent Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne LiderDent Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne LiderDent Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne LiderDent Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne LiderDent Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne LiderDent Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medyczne LiderDent Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne LiderDent Kadra Centrum Medyczne LiderDent Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne LiderDent Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne LiderDent Wyposażenie Centrum Medyczne LiderDent Wnętrza, wystrój Centrum Medyczne LiderDent Wyposażenie Centrum Medyczne LiderDent Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne LiderDent Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne LiderDent Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medyczne LiderDent Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medyczne LiderDent Wnętrza, wystrój Centrum Medyczne LiderDent Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medyczne LiderDent Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medyczne LiderDent Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medyczne LiderDent Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medyczne LiderDent Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medyczne LiderDent Wnętrza, wystrój Centrum Medyczne LiderDent Wnętrza, wystrój Centrum Medyczne LiderDent Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne LiderDent Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne LiderDent Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medyczne LiderDent Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne LiderDent Centrum Medyczne LiderDent - logo

Informacje ogólne o Centrum Medycznym LiderDent

Krakowskie Centrum Medyczne LiderDent to specjalistyczna placówka oferująca szeroki wachlarz usług stomatologicznych. Wykonujemy m.in. zabiegi z zakresu implantologii oraz ortodoncji. Do dyspozycji naszych pacjentów pozostają lekarze diabetolodzy oraz dermatolodzy, oprócz tego posiadamy bogatą ofertę masaży leczniczych i relaksacyjnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez siedem dni w tygodniu. Pełnimy też dyżury w dni wolne od pracy i święta.

W naszych gabinetach wykonujemy kompleksowe usługi z zakresu implantologii, za które odpowiedzialna jest chirurg stomatolog dr n. med. Danuta Modelska. Implanty stanowią najlepsze rozwiązanie dla pacjentów, którzy utracili zęby na skutek próchnicy, chorób przyzębia lub mechanicznych urazów. Dzięki implantologii jesteśmy w stanie zahamować proces zaniku kości, wywołany długotrwałymi brakami w uzębieniu. W LiderDent oferujemy implanty renomowanych firm takich jak SGS, AB, Cortex i Biomet 3i. Wszystkie są wykonane z tytanu i nie powodują żadnych reakcji alergicznych. Organizm pacjenta traktuje tytan jak własną tkankę. Po określonym czasie, kiedy wokół wszczepionego implantu nawarstwi się odpowiednia ilość tkanki kostnej, następuje całkowita integracja wszczepu z kośćmi. Zabieg wszczepienia tytanowego implantu odbywa się w znieczuleniu miejscowym i jest dla pacjenta całkowicie bezbolesny. Kiedy implant całkowicie zrośnie się z kością, następuje zamocowanie na nim łącznika, który jest niezbędny do dalszej pracy protetycznej. Mając bazę w postaci implantu, stomatolog wykonuje korony lub mosty z uwzględnieniem koloru i kształtu naturalnych zębów pacjenta. Tak wykonane zęby wymagają codziennej pielęgnacji i okresowych wizyt kontrolnych w gabinecie dentystycznym. Pacjenci mają również możliwość założenia protezy opartej na implantach. To tradycyjna ruchoma proteza, którą mocuje się na implantach z użyciem specjalnych zatrzasków. Dzięki temu będzie bardziej stabilna, a pacjent będzie miał większe poczucie komfortu.

Świadczymy również kompleksowe usługi z pozostałych dziedzin stomatologii. Wykonujemy zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej oraz zachowawczej. W trosce o kształtowanie zdrowych nawyków u dzieci oferujemy adaptacyjne wizyty dla najmłodszych pacjentów, w czasie których maluchy mogą się zapoznać i oswoić z gabinetem dentystycznym. Świadczymy pełen zakres usług z endodoncji oraz chirurgii stomatologicznej.

W naszych gabinetach wykonujemy również zabiegi analgosedacji z udziałem doświadczonego anestezjologa i pielęgniarki. Jest to metoda znieczulania pacjentów polegająca na stopniowym, dożylnym aplikowaniu środków znieczulających i uspokajających tak, aby pacjent nie czuł bólu przez dłuższy okres czasu.

Nasza placówka posiada własną pracownie radiologiczną wyposażoną w sprzęt firmy Kodak (RTG i RVG ), który jest niezbędny w diagnostyce stomatologicznej.

Specjaliści z LiderDent świadczą także usługi z zakresu protetyki, periodontologii oraz ortodoncji.

Nasi pacjenci mogą również skorzystać z konsultacji dermatologicznych. Zajmujemy się dermatologią ogólną, estetyczną i dermatochirurgią, dzięki czemu kompleksowo leczymy choroby skóry, włosów oraz paznokci. Nasi specjaliści wykonują także diagnostykę zmian skórnych pod kątem chorób nowotworowych, wykorzystując przy tym dermatoskop. Urządzenie to pozwala w sposób szybki i nieinwazyjny stwierdzić, czy dana zmiana na skórze jest groźna, czy nie. Badanie jest bezbolesne i nie wymaga wycinania tkanki. Gabinet  dermatologiczny jest wyposażony również w laser do usuwania zmian skórnych oraz aparat do krioterapii.

W Centrum medycznym LiderDent uruchomiliśmy także punkt pobrań materiałów do badań – Laboratorium Medyczne Synevo, czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7-14.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Centrum Medyczne LiderDent ma w swoim wyposażeniu wysokiej jakości aparaturę medyczną. Wśród stosowanych przez nas urządzeń można wymienić, między innymi:

  • aparat firmy Kodak – wykorzystywany do wykonywania cyfrowych zdjęć, nieodzowny w diagnostyce stomatologicznej,
  • laser diodowy DiodeLX firmy Lasotronix model SMARTm – służy zarówno do leczenia zębów, w tym też wybielania, jak i również zabiegów periodontologicznych
  • dermatoskop – dzięki któremu w sposób bezbolesny i małoinwazyjny możemy zdiagnozować wszelkiego rodzaju zmiany skórne.

Udogodnienia dla pacjentów

Centrum Medyczne LiderDent to specjalistyczna placówka medyczna, która powstała z myślą o pacjentach ceniących sobie usługi świadczone przez profesjonalistów w komfortowych warunkach. W trosce o dobre samopoczucie naszych podopiecznych przygotowaliśmy szereg udogodnień takich jak:

  • kadra – naszym atutem są specjaliści, którzy dokładają wszelkich starań, aby pacjenci byli leczeni na najwyższym poziomie, z zachowaniem światowych standardów,
  • dostępność usług – jesteśmy do dyspozycji pacjentów przez siedem dni w tygodniu, pełnimy również dyżury świąteczne. Na wizytę w naszym Centrum pacjenci mogą się umawiać nawet w późnych godzinach wieczornych,
  • komfortowe wnętrza – nasze gabinety są przestronne i komfortowe. Na zaplanowane zabiegi pacjenci oczekują w przytulnej poczekalni. Zarówno gabinety, jaki i poczekalnia, są klimatyzowane,
  • udogodnienia dla niepełnosprawnych – nasza placówka jest wolna od barier architektonicznych i w pełni przystosowana do potrzeb i udzielania świadczeń osobom niepełnosprawnym.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.