Centrum Medyczne LiderDent opinie

ocena 4.5 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
9:00 - 21:00
wtorek
9:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
9:00 - 21:00
piątek
9:00 - 21:00
sobota
9:00 - 20:00
niedziela
9:00 - 20:00
Placówka Centrum Medyczne LiderDent została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.5 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 2 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,5

2 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Centrum Medyczne LiderDent to krakowska placówka oferująca szeroki wachlarz usług stomatologicznych. Wśród nich jest stomatologia zachowawcza, estetyczna, periodentologia, chirurgia stomatologiczna, zabiegi w sedacji, protetyka, implantologia i wiele innych. Kilkanaście wizyt w miesiącu umawiam do Pani dr Anny Czeluśniak. Aż milo słuchać opinii klientów na jej temat, zgodnie z którymi Pani dr przywraca wiarę w lekarzy. Reprezentuje niesamowicie empatyczne podejście do pacjentów, wyrozumiałość i serdeczność. Od Pani doktor naprawdę można wyczuć, że szczerze przejmuje się pacjentem i pragnie, żeby był on jak najbardziej zadowolony z wizyty." - Paulina J. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Anna
4.0
Anna
Dodano: 17 listopada 2017
Tytuł:
"Jestem zadowolona na 100%"
Bardzo jestem zadowolona, bardzo dobra opieka lekarzy, super atmosfera i fachowa opieka. Cieszę się, że zaczęłam leczenie w LiderDent. Jestem wdzięczna dr. Magdalena Haberka, gdyby nie Pani doktor to dziś z pewnością bym nie nosiła aparatu.
Zabieg:
Aparat ortodontyczny stały metalowy (2 łuki) (październik 2017)
Lekarz:
lek. dent. Urszula Zdeb-Stec
 
Szczegóły 
Adrian
5.0
Adrian
Dodano: 5 maja 2017
Zabieg:
Usuwanie kamienia nazębnego + piaskowanie (maj 2017)
Lekarz:
dr n. med. Danuta Modelska
 
Szczegóły 

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.