SCHUDNIJ ZDROWO z Tourmedica! - kliknij i umów darmową konsultację z dietetykiem Naturhouse

Centrum Medyczne MAVIT opinie

ocena 4.6 / 5 (5 opinii pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 15:00
niedziela
nieczynne
Placówka Centrum Medyczne MAVIT została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.6 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 5 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w centrum medycznym.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,6

5 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Centrum Medyczne MAVIT (Warszawa) oferuje szeroki zakres konsultacji oraz zabiegów i operacji okulistycznych, w tym laserową korekcję wad wzroku. Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Warszawie został uznany za najlepszy prywatny ośrodek okulistyczny w Polsce według Rankingu Szpitali 2017 opublikowanego przez „Wprost”. Ocenie poddano m.in. zakres diagnostyki oferowanej w szpitalu, liczbę przeprowadzonych procedur i ich rezultaty. Nie dziwi więc fakt, że placówka cieszy się, ciągle rosnącym zainteresowaniem ze strony klientów. To właśnie od nich wiem, że personel medyczny Centrum jest niezwykle zaangażowany w sprawy pacjentów, jest bardzo dociekliwy i pełny poświęcenia. Przejmuje się stanem zdrowia i szuka najlepszej metody leczenia. Lekarze zawsze mają czas dla pacjentów i starają się maksymalnie uwzględnić ich oczekiwania co do terminów zabiegów. Sama placówka jest doskonale wyposażona, co dopełnia gwarancji poziomu świadczonych usług." - Paulina K. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Zofia
5.0
Zofia
Dodano: 1 sierpnia 2017
Pani doktor Joanna Wojtyła, która wykonywała mi zabieg jest lekarzem bardzo profesjonalnym. Miałam usuwane rogówki spod powiek. Pani doktor cały zabieg wykonała szybko i bardzo delikatnie. Cały czas informowała mnie o tym co robi. Czułam się bezpiecznie. Mam do pani doktor pełne zaufanie. Poza tym jest to osoba bardzo ciepła i serdeczna. Polecam każdemu takiego lekarza. Miałam szczęście. Pozdrawiam. Zofia N
Zabieg:
Usunięcie gradówki (lipiec 2017)
 
Szczegóły 
Ala
5.0
Ala
Dodano: 26 lutego 2018
Tytuł:
"Oby więcej takich placówek"
Bardzo, operacja i samo przygotowanie do operacji: bardzo szybko, sprawnie
Zabieg:
Operacja jaskry metodą trabekulektomii (luty 2018)
 
Szczegóły 
Joanna
4.0
Joanna
Dodano: 9 stycznia 2018
Tytuł:
"Opinia pozytywna"
szybki termin konsultacji, kompetentna obsługa pielęgniarska podczas badan kwalifikacyjnych, porządek
Dotyczy:
Konsultacja okulistyczna (styczeń 2018)
 
Szczegóły 
Joanna
4.0
Joanna
Dodano: 9 lutego 2018
Tytuł:
"Opinia pozytywna"
Czystość, miła obsługa
Zabieg:
Laserowa korekcja wad wzroku (luty 2018)
 
Szczegóły 
Krystyna
5.0
Krystyna
Dodano: 28 listopada 2017
Tytuł:
"Bardzo dobra"
wszystko
Zabieg:
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej (listopad 2017)
 
Szczegóły 

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.