4,2 / 5  - 150 opinii

Cennik

Konsultacje

Konsultacje lekarskie online

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ortopedia

Leczenie otyłości

Masaże

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Medyczne Med-Gastr jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Centrum Medyczne Med-Gastr

W Centrum Medycznym Med-Gastr koncentrujemy się na diagnostyce i leczeniu chorób przewodu pokarmowego. Dysponujemy wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt poradnią gastroenterologiczną z pracownią endoskopową. Przeprowadzamy gastroskopie i kolonoskopie w różnych wariantach – diagnostyczne, z biopsją lub z zabiegiem polipektomii – oraz inne procedury, jak bronchoskopie, rektoskopie, rektosigmoskopie oraz ECPW. W samym roku 2014 wykonaliśmy ponad 3500 badań endoskopowych i ponad 20 000 konsultacji.

Oprócz tego do dyspozycji pacjentów pozostaje szereg innych poradni specjalistycznych. W Centrum Medycznym Med-Gastr można umówić się na konsultacje z chirurgiem, onkologiem, dermatologiem i laryngologiem, a także z urologiem, endokrynologiem i kardiologiem. Przyjmują u nas również interniści, ginekolog, hepatolodzy i ortopedzi oraz psychiatrzy i psychologowie. Istnieje możliwość konsultacji z dietetykiem. Wszyscy lekarze udzielają porad oraz przeprowadzają badania diagnostyczne. W naszej placówce wykonujemy kompleksową diagnostykę układu sercowo-naczyniowego, USG (także Doppler), tomografie komputerowe, rezonans magnetyczny i RTG. Wśród znajdujących się w ofercie placówki procedur medycznych warto wymienić ponadto wodorowy test oddechowy (WTO), pozwalający stwierdzić, czy proces trawienia i wchłaniania węglowodanów przez organizm przebiega prawidłowo oraz testy na nietolerancje pokarmowe.

W Centrum Medycznym Med-Gastr znajduje się szpital z oddziałami chirurgii ogólnej, onkologicznej i plastycznej, pododdziałem urologicznym, własną sterylizatornią oraz przede wszystkim blokiem operacyjnym, wyposażonym w nowoczesny sprzęt do przeprowadzania operacji małoinwazyjnych (laparoskopowych).

W naszej placówce działa również Centrum Szybkiej Diagnostyki Bólu Brzucha. Mogą skorzystać z niego ci pacjenci, którzy odczuwają dyskomfort, bóle brzucha i inne dolegliwości, jak choćby częsta zgaga, niestrawność i zaparcia czy biegunki. Przeprowadzamy szereg kompleksowych badań takich jak: USG jamy brzusznej, gastroskopię i kolonoskopię (oba badania w znieczuleniu) oraz polipektomię prostą (polip o średnicy 5mm – przy gastroskopii; 10 mm przy kolonopskopii). Dodatkowo oferujemy szeroki zakres badań laboratoryjnych (morfologia, OB i CRP, amylaza w surowicy i moczu, ALT, AST i bilirubina całkowita, a także GGTP, fosfotaza alkaliczna (FA) i amylaza. Wykonujemy też badania takie jak: lipaza, glukoza, mocznik i kreatynina, potas, sód i Cl oraz markery nowotworowe przewodu pokarmowego: CEA, AFP,CA 19-9). W przypadku konieczności dodatkowych badań istnieje możliwość wykonania posiewu kału na obecność bakterii i grzybów, lamblii oraz pasożytów. Wystawiamy diagnozę i ustalamy schemat dalszego leczenia – wszystko w ciągu jednego dnia.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Centrum Medycznego Med-Gastr, którą znajdą Państwo poniżej: