Centrum Medyczne Med-Gastr opinie

ocena 4.5 / 5 (5 opinii pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Placówka Centrum Medyczne Med-Gastr została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.5 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 5 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w centrum medycznym.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,5

4 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Centrum Medyczne MED-GASTR od samego początku swojej działalności koncentruje się na diagnostyce i leceniu chorób przewodu pokarmowego. W skład Centrum Medycznego Med-Gastr wchodzą poradnie specjalistyczne – ponad 13 m.in. z zakresu gastrologii, chorób wewnętrznych, chirurgii ogólnej i onkologicznej, kardiologii, a także szpital – z oddziałem chirurgii ogólnej, onkologicznej i plastycznej, pododdziałem urologicznym, blokiem operacyjnym wyposażonym w nowoczesny sprzęt medyczny i własną sterylizatornię. Klienci kliniki chwalą sobie kadrę medyczną za rzeczowe podejście do problemów i za to, że wizyty co prawda trwają dość długo, ale na niech pacjenci otrzymują wszystkie niezbędne informacje. Często od klientów, których miałam przyjemność umówić do tej kliniki słyszę, że lekarze są wrażliwi, mili, kulturalni i wszystko powoli i spokojnie wyjaśniają oraz proponują plan leczenia. Dużym udogodnieniem jest możliwość wykonania badań na miejscu, co pozwala na dość szybkie postawienie diagnozy. Placówkę charakteryzuje duża troska o pacjenta, pełna diagnostyka i życzliwe podejście do pacjentów." - Olga D. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Arkadiusz
4.0
Arkadiusz
Dodano: 18 kwietnia 2018
Tytuł:
"Ok"
Punktualność.
Dotyczy:
Konsultacja laryngologiczna (kwiecień 2018)
 
Szczegóły 
Zbynio B.
4.0
Zbynio B.
Dodano: 30 marca 2018
Tytuł:
"Wporzadku"
Konkretnie na temat i do dziela.
Zabieg:
Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej (marzec 2018)
 
Szczegóły 
Katarzyna
5.0
Katarzyna
Dodano: 9 czerwca 2017
Dotyczy:
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (czerwiec 2017)
 
Szczegóły 
Magdalena
5.0
Magdalena
Dodano: 17 maja 2017
Dotyczy:
Konsultacja w zakresie leczenia otyłości (maj 2017)
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska