Medic House - cennik

poniedziałek
8:00 - 22:00
wtorek
8:00 - 22:00
środa
8:00 - 22:00
czwartek
8:00 - 22:00
piątek
8:00 - 22:00
sobota
9:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Jesteśmy wielospecjalistyczną placówką medyczną oferującą pełen zakres diagnostyki oraz leczenia zachowawczego i zabiegowego. Wybitni lekarze ginekolodzy, urolodzy oraz laryngolodzy przeprowadzają w ośrodku zabiegi ambulatoryjne, niewymagające hospitalizacji. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje leczenie chorób natury kobiecej, zaburzeń erekcji oraz nieprawidłowości związanych z oddawaniem moczu. Korzystając z nowoczesnego sprzętu i swojego doświadczenia, przeprowadzamy kompleksowe badania z dziedziny laryngologii. Medic House oferuje także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Zajmujemy się szeroko pojętą diagnostyką ultrasonograficzną. Wykonujemy badania USG monitorujące stan ciąży oraz USG struktur znajdujących się wewnątrz organizmu w celu wykrycia zmian chorobowych.

W ramach konsultacji specjalistycznych pacjentów przyjmuje, między innymi, neurolog, kardiolog oraz chirurg. Świadczymy usługi medyczne także w ramach podstawowej opieki zdrowotnej, ponadto istnieje możliwość konsultacji z lekarzem internistą oraz pediatrą.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Szczegółową listę wykonywanych przez nas badań i zabiegów znajdą Państwo poniżej.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Urologia

Ginekologia

Antykoncepcja

Laryngologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Medic House jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska