ocena 4.4 / 5 (5 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
7:30 - 15:00
wtorek
7:30 - 17:00
środa
7:30 - 15:00
czwartek
7:30 - 15:00
piątek
7:30 - 15:00
sobota
9:00 - 11:00
niedziela
nieczynne

Oferujemy Państwu szeroki zakres usług świadczonych w ramach ambulatoryjnej opieki medycznej, a także działającego w naszym ośrodku Oddziału Chirurgicznego oraz Kliniki Chirurgii Plastycznej. 

Wykonujemy zabiegi w zakresie ortopedii, urologii i ginekologii oraz dermatologii. Specjalizujemy się również w poradnictwie dietetycznym i diagnostyce laboratoryjnej. Nasi specjaliści dysponują profesjonalnym zapleczem sprzętowym umożliwiającym wykonanie specjalistycznych badań, w tym m.in. badań ultrasonograficznych.

Jako profesjonalny ośrodek medyczny proponujemy Państwu nowoczesne metody leczenia. W Klinice Chirurgii Plastycznej przeprowadzamy zabiegi poprawiające estetykę piersi, a także redukujemy ginekomastię. Specjalizujemy się również w zabiegach korekcyjnych okolic twarzy (plastyka powiek, korekcja uszu) oraz w zabiegach likwidujących nadmiar tkanki tłuszczowej i w plastyce brzucha.Ponadto oferujemy usługi z zakresu ginekologii i ginekologii estetycznej, w tym zabiegi laserowe wykonywane laserem Mona Lisa Touch – labioplastykę, laserowe leczenie nietrzymania moczu  oraz laserową rewitalizację pochwy.  Pomagamy również pacjentom, którzy chcą poprawić swój wygląd. 

Znajdujący się w naszej placówce Oddział Chirurgiczny umożliwia przeprowadzanie zabiegów operacyjnych w trybie jednego dnia. Wśród licznych zabiegów ortopedycznych znajdują się m.in.  artoskopowe leczenie stawu kolanowego, skokowego i barkowego, a także operacje  przykurczu Dupuytrena czy zespołu uciskowego nerwów.

Osobom, które chcą zlikwidować nieestetycznie wyglądające zmarszczki, proponujemy odmładzające zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym m.in. wypełnienie bruzd kwasem hialuronowym oraz redukcję zmarszczek toksyną botulinową. Z usług lekarza medycyny estetycznej mogą skorzystać również panie pragnące nadać swoim ustom piękny kształt i je uwydatnić.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Centrum Medyczne Meritum w Kamieniu Pomorskim.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Centrum Medyczne Meritum jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska