ocena 4.5 / 5 (12 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
10:00 - 16:00
niedziela
nieczynne

Centrum Medyczne MML prowadzi szeroką diagnostykę w zakresie chorób wewnętrznych oraz schorzeń laryngologicznych, okulistycznych i innych. Nasza placówka dysponuje wysokiej klasy aparaturą (m.in. videonystagmograf, audiometr, fiberoskop, tomograf 3D), która umożliwia precyzyjne obrazowanie badanych organów i wykrywanie przyczyn dolegliwości, z którymi zgłaszają się do nas pacjenci.

Nasza placówka proponuje konsultacje u specjalistów takich dziedzin jak laryngologia, okulistyka, alergologia czy neurologia. Konsultujemy także pacjentów w zakresie chorób wewnętrznych (interna) oraz prowadzimy konsultacje dietetyczne. W ramach wizyt u lekarzy specjalistów przeprowadzana jest precyzyjna diagnostyka, a następnie wdrażana odpowiednio dopasowana terapia.

Świadczymy także usługi z zakresu chirurgii. Naszym pacjentom proponujemy zabiegi w ramach chirurgii nosa, chirurgii twarzowo-szczękowej, a także procedury z zakresu okulistyki i chirurgii plastycznej. Prowadzimy leczenie urazów sportowych oraz leczenie chirurgiczne narządu ruchu. Osoby chcące przywrócić młody wygląd swojej skórze mogą skorzystać z nieingerencyjnych metod niwelowania zmarszczek. Prowadzimy terapię za pomocą Botoxu, preparatów wypełniających zmarszczki oraz preparatów stymulujących.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Centrum Medyczne MML w Warszawie.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Laryngologia

Onkologia

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Medyczne MML jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.