4,3 / 5  - 433 oceny »

Ceny konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy popularne zabiegi wykonywane w Centrum Medyczne MML w Warszawie, a poniżej znajduje się pełny cennik placówki.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Laryngologia

Onkologia

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Medyczne MML jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Centrum Medyczne MML

Centrum Medyczne MML prowadzi szeroką diagnostykę w zakresie chorób wewnętrznych oraz schorzeń laryngologicznych, okulistycznych i innych. Nasza placówka dysponuje wysokiej klasy aparaturą (m.in. videonystagmograf, audiometr, fiberoskop, tomograf 3D), która umożliwia precyzyjne obrazowanie badanych organów i wykrywanie przyczyn dolegliwości, z którymi zgłaszają się do nas pacjenci.

Nasza placówka proponuje konsultacje u specjalistów takich dziedzin jak laryngologia, okulistyka, alergologia czy neurologia. Konsultujemy także pacjentów w zakresie chorób wewnętrznych (interna) oraz prowadzimy konsultacje dietetyczne. W ramach wizyt u lekarzy specjalistów przeprowadzana jest precyzyjna diagnostyka, a następnie wdrażana odpowiednio dopasowana terapia.

Świadczymy także usługi z zakresu chirurgii. Naszym pacjentom proponujemy zabiegi w ramach chirurgii nosa, chirurgii twarzowo-szczękowej, a także procedury z zakresu okulistyki i chirurgii plastycznej. Prowadzimy leczenie urazów sportowych oraz leczenie chirurgiczne narządu ruchu. Osoby chcące przywrócić młody wygląd swojej skórze mogą skorzystać z nieingerencyjnych metod niwelowania zmarszczek. Prowadzimy terapię za pomocą Botoxu, preparatów wypełniających zmarszczki oraz preparatów stymulujących.