Centrum Medyczne MML - lekarze

ocena 4.6 / 5 (11 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
10:00 - 16:00
niedziela
nieczynne

Lekarze w Centrum Medycznym MML

Zatrudniamy lekarzy specjalizujących się w wielu dziedzinach medycyny, m.in. laryngologii, chirurgii, neurologii czy okulistyce, którzy wyróżniają się wysokimi kwalifikacjami oraz dużym doświadczeniem zawodowym. Współpracujący z nami lekarze są nie tylko doświadczonymi terapeutami, ale także aktywnymi naukowcami, o czym świadczą liczne publikacje w specjalistycznej prasie medycznej oraz tytuły naukowe. Uczestnictwo w konferencjach czy kongresach, a także systematyczny udział w kursach i szkoleniach pozwalają im na zdobywanie coraz to nowych doświadczeń oraz umożliwiają wdrażanie nowoczesnych metod leczenia w pracy z pacjentem.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska