4,9 / 5  - 495 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Dermatologia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie łysienia

Onkologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Nowe Orłowo Centrum Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Nowe Orłowo Centrum Medyczne

Zapraszamy Państwa do skorzystania z zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Proponujemy szereg nieinwazyjnych procedur, które wykonywane są za pomocą lasera MonaLisa Touch™. W naszej ofercie znajduje się rehabilitacja po porodzie, niwelująca rozluźnienie tkanek w następstwie naturalnego porodu, a także zabiegi redukujące dolegliwości związane z okresem okołomenopauzalnym (m.in. suchość pochwy, zespół rozluźnienia tkanek pochwy). Laser MonaLisa Touch™ przynosi znakomite rezultaty w leczeniu problemu nietrzymania moczu. Wykonujemy również laserową korektę zewnętrznych narządów płciowych, doskonale sprawdzającą się w przypadku problemu zbyt dużych i/lub asymetrycznych warg sromowych.

Przeprowadzamy konsultacje ginekologiczne i endokrynologiczne, prowadzimy ciąże, ponadto wykonujemy badania USG kobiet (w tym pacjentek ciężarnych). Przeprowadzamy takie zabiegi jak kolposkopia i krioterapia nadżerek, czy pobieranie wycinka do badania ze sromu. Zajmujemy się labioplastyką oraz rewitalizacją sromu za pomocą kwasu hialuronowego, a także plastyką pochwy, uwypukleniem punktu G i innymi procedurami medycznymi. Zakładamy i usuwamy różne rodzaje wkładek domacicznych. Jako jedyna placówka w Trójmieście zajmujemy się zakładaniem nowoczesnych wkładek domacicznych GyneFix, które mogą być stosowane przez kobiety, które jeszcze nie rodziły.

Dysponujemy szeroką ofertą zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Nowością są stosowane przez nas peelingi fenolowe, za pomocą których można usunąć głębokie zmarszczki, a rezultat zabiegu może utrzymywać się nawet do 10 lat. Peelingi te wykonywane są na skórze twarzy oraz tak wrażliwych miejscach jak okolice oczu i ust. W terapii przeciwzmarszczkowej stosujemy również nici liftingujące, mezoterapię oraz iniekcje z kwasu hialuronowego i wygładzającego zmarszczki Botoxu. Za pomocą toksyny botulinowej leczymy także nadpotliwość.

Ponadto w redukcji zmarszczek oraz w problemach z jędrnością skóry stosujemy iniekcje z osocza bogatopłytkowego, które bezpiecznie redukuje zmarszczki i ma działanie pobudzające skórę do regeneracji. Wykonujemy zabiegi z zastosowaniem aparatu Dermapen™, w naturalny sposób stymulujące odnowę skóry twarzy, dekoltu, a nawet brzucha. Proponujemy pacjentom redukcję przebarwień preparatami Cosmelan i Dermamelan. W naszej ofercie znajduje się także plastyka powiek dolnych i górnych oraz krioterapia zmian skórnych.

Proponujemy Państwu poradnictwo w zakresie dermatologii, onkologii oraz psychologii.