ocena 5.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Nowe Orłowo Centrum Medyczne została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 2 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w centrum medycznym.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

2 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Nowe Orłowo Centrum Medyczne to placówka o szerokim zakresie działalności, w tym: medycyna estetyczna, ginekologia, położnictwo, ginekologia onkologiczna, ginekologia endokrynologiczna, endokrynologia, ginekologia estetyczna, dermatologia, urologia, onkologia, chirurgia onkologiczna. Kilka wizyt w miesiącu umawiam do doktora Mariusza Łukaszuka. Klienci gorąco polecają tego lekarza. I trudno się dziwić słuchając ich opinii. Zgodnie z nimi doktor ma świetny kontakt z pacjentami, ogromne doświadczenie i przykłada dużą uwagę do wykonywanych badań oraz zabiegów. Uważnie słucha, nie lekceważy problemów, nie bagatelizuje żadnych dolegliwości. Jednocześnie potrafi uspokoić, jest miły, życzliwy, mądry i empatyczny. To człowiek, który lubi swoją pracę." - Ewa A. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Aleksandra
5.0
Aleksandra
Dodano: 28 kwietnia 2017
Bardzo rzetelna obsługa, miła atmosfera. Lekarz bardzo fachowy. Długość wizyty jak i cena odpowiednie.
Dotyczy:
Konsultacja ginekologiczna (kwiecień 2017)
Lekarz:
lek. Mariusz Łukaszuk
 
Szczegóły 
Anna
5.0
Anna
Dodano: 7 czerwca 2017
Mysle, ze cytologia powinna byc obowiazkowo wykonana lub cena wizyty obnizona, jesli lekarz zadecydowal inaczej.
Dotyczy:
Konsultacja ginekologiczna (czerwiec 2017)
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska