ocena 4.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
9:00 - 11:30
niedziela
nieczynne
Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Olimedica Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Olimedica Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Olimedica Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Olimedica Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Olimedica Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Olimedica Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Olimedica Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Olimedica Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Olimedica Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Olimedica Wnętrza, wystrój Centrum Medyczne Olimedica Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Olimedica Centrum Medyczne Olimedica - logo

Informacje ogólne o Centrum Medycznym Olimedica

Centrum Medyczne Olimedica świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianej chirurgii głowy i szyi, chirurgii estetycznej oraz medycyny przeciwstarzeniowej. Wybierając spośród dostępnej współcześnie na rynku medycznym szerokiej oferty prywatnych ośrodków, pacjenci wymagają, aby placówka łączyła doświadczenie z nowoczesnością, lata praktyki z innowacyjnym sprzętem – Centrum Medyczne Olimedica spełnia te wszystkie wymagania. Równie ważne są dla nas zdrowie oraz satysfakcja chorego z uzyskanych efektów leczenia, jak i jego komfort i bezpieczeństwo, dlatego stawiamy na bezbolesność zabiegów oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta i jego problemu zdrowotnego.

W ramach działalności Olimedica powołaliśmy do życia Centrum Leczenia Chrapania i Bezdechów. To pierwsze w naszym rejonie, takie miejsce, które ma w swojej ofercie tak szeroki zakres zabiegów pozwalających skutecznie leczyć chrapanie i bezdechy.

Stosujemy nowoczesne małoinwazyjne metody leczenia tj. termoterapię bipolarną CELON. To przeprowadzany w trybie ambulatoryjnym zabieg, który wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Cała procedura trwa ok. 30 minut, a po leczeniu pacjent szybko może wrócić do codziennych zajęć. Dodatkową zaletą leczenia chrapania metodą CELON niewielkie krwawienie oraz brak strupów po zabiegu.

Chrapanie leczymy również laserem Fotona NightLase. To nieinwazyjny zabieg polegający na nagrzaniu wiązką lasera tkanek podniebienia miękkiego, którego wiotkość stanowi najczęstszą przyczynę chrapania. W skutek nagrzania tkanek dochodzi do ich usztywnienia, co zapobiega powstawaniu przykrych i uciążliwych dla otoczenia odgłosów chrapania. W leczeniu chrapania stosujemy również snoreplastykę - iniekcje podśluzówkowe Fibro Vein.

Oferujemy kompleksową diagnostykę, leczenie zachowawcze oraz chirurgiczne schorzeń laryngologicznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełen zakres zabiegów laryngologicznych: nosa, gardła oraz innych narządów głowy i szyi – języka, zatok i gruczołów ślinowych. Przeprowadzamy endoskopowe operacje zatok przynosowych (FESS) - najskuteczniejszą metodę leczenia nawracających i uciążliwych stanów zapalnych zatok. Usuwamy migdałki gardłowe i podniebienne. W naszej ofercie mamy również zabiegi kryptolizy migdałków podniebiennych - małoinwazyjna metoda leczenia, stosowana wówczas, gdy leczenie zachowawcze zawodzi, a nie istnieją wskazania do usunięcia migdałków. Wykonujemy także operacje przegrody nosa i inne operacje laryngologiczne.

Wszystkie zabiegi wykonuje doktor Aleksander Żmudziński, specjalista laryngolog, chirurg głowy z ponad 25-letnim doświadczeniem klinicznym.

Świadczymy usługi z zakresu medycyny estetycznej. Odmładzamy skórę i wygładzamy zmarszczki preparatami na bazie kwasu hialuronowego. Wykonujemy wolumetrię twarzy, powiększanie i modelowanie ust oraz korektę nosa.

Zmarszczki mimiczne likwidujemy za pomocą iniekcji toksyny botulinowej. Efekty zabiegu utrzymują się od 4 do 9 miesięcy, po upływie tego czasu procedurę należy powtórzyć.

Wykonujemy mezoterapię igłową twarzy, głowy i ciała. Procedura polega na bezpośrednim wstrzyknięciu do skóry właściwej niewielkich dawek kwasu hialuronowego lub kompleksu polirewitalizującego. Mezoterapia hamuje procesy starzenia się skóry, wypadania włosów czy powstawania cellulitu. Rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Zabiegi osoczem bogato płytkowym to propozycja dla pacjentów ceniących naturalne piękno. Należą do najbezpieczniejszych procedur z zakresu medycyny estetycznej. Terapia polega na wykorzystaniu składników krwi pacjenta i uzyskaniu z nich preparatu o silnych właściwościach regenerujących. Osocze bogatopłytkowe stanowi rozwiązanie takich problemów jak zmarszczki, rozstępy, uszkodzenia słoneczne oraz pozbawiona jędrności i gęstości, odwodniona skóra.

Wykonujemy lipolizę iniekcyjną preparatem Aqualyx, jedynym dostępnym na rynku europejskim materiałem do iniekcyjnego usuwania nagromadzonej miejscowo tkanki tłuszczowej. Procedura polega na iniekcji preparatu, który rozpuszcza komórki tkanki tłuszczowej. Następnie zniszczone komórki zostają przetransportowane do wątroby i wydalone z organizmu. Zabieg stanowi skuteczną alternatywę dla osób poszukujących możliwości niechirurgicznego pozbycia się tkanki tłuszczowej i wymodelowania sylwetki.

Oferujemy Państwu niechirurgiczny lifting twarzy nićmi liftingującymi. Ta metoda odmładzania twarzy znalazła mnóstwo zwolenników na całym świecie, w tym w Polsce, gdyż w szybki, prosty i bezbolesny sposób pozwala unieść opadający owal twarzy, opadające kąciki ust czy nieestetycznie wyglądającą, zwiotczałą skórę szyi i dekoltu. Wchłanialne nici są niewidoczne i niewyczuwalne przez skórę, a zabieg ich implantacji trwa maksymalnie 60 minut. Nici umieszcza się za pomocą bardzo cienkiej igły, a po zabiegu nie pozostają widoczne blizny.

Ofertę z zakresu medycyny estetycznej uzupełniają peelingi medyczne oraz resurfacing twarzy.

Przygotowaliśmy również specjalną propozycję dla młodych mam – zestaw zabiegów, które pozwolą pozbyć się przykrych pamiątek po ciąży w postaci braku jędrności skóry, tkanki tłuszczowej oraz cellulitu i rozstępów.

Większość procedur wykonujemy bezinwazyjnie, dzięki czemu pacjenci nie są narażeni na dolegliwości bólowe czy długą rekonwalescencję.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu małej chirurgii plastycznej. Osobom z kompleksem odstających uszu proponujemy otoplastykę – korekcję małżowin usznych. Jest prostą procedurą, dlatego w większości przypadków można wykonać ją w znieczuleniu miejscowym. Wykonujemy też liposukcję podbródka oraz tzw. „chomików”, połączoną z liftingiem twarzy nićmi liftingującymi.

Usuwamy również zmiany skórne. Zajmujemy się wycinaniem takich zmian jak włókniaki, tłuszczaki, kaszaki czy znamiona.

Nowością w ofercie Olimedica są zabiegi implantacji włosów. Kiedy małoinwazyjne metody leczenia łysienia zawodzą, jednym z możliwych rozwiązań jest implantacja sztucznych włosów Biofibre. Leczenie zapewnia długotrwałe efekty estetyczne i jest w pełni bezpieczne dla pacjenta, gdyż implantowane włosy cechują się dużą biozgodnością.

Do oferty Olimedica doszły usługi dietetyczne: konsultacje, diety indywidualne 7- i 14-dniowe, jak również pakiety miesięczne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii oraz zaawansowanego sprzętu medycznego udaje nam się uzyskać satysfakcjonujące efekty leczenia przy jednoczesnym zmniejszeniu inwazyjności zabiegu oraz skróceniu okresu powrotu do zdrowia. Posiadamy, między innymi:

  • Celon – urządzenie do leczenia chrapania metodą termoterapii bipolarnej. Umieszczone w podniebieniu miękkim elektrody generują falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, dzięki czemu pod błoną śluzową dochodzi do wytwarzania niewielkich zwłóknień, które usztywniają podniebienie i zmniejszają jego drgania w trakcie snu.

  • Laser Fotona NightLase – stworzony z myślą o leczeniu chrapania system laserowy, który pozwala w całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny sposób pozbyć się tej przypadłości. W skutek naświetlania tkanek podniebienia miękkiego dochodzi do jego usztywnienia, co zapobiega dalszemu chrapaniu.

Udogodnienia dla pacjentów

Zależy nam na dobrym samopoczuciu i komforcie pacjentów, dlatego przygotowaliśmy liczne udogodnienia, takie jak m.in.:

  • Kompleksowa opieka w jednym miejscu – aby zaoszczędzić Państwa czas, oferujemy kompleksowe usługi medyczne: konsultacje, diagnostykę oraz leczenie zabiegowe z zakresu laryngologii, medycyny estetycznej, leczenia łysienia, wykonane przez świetnie wykwalifikowaną kadrę medyczną z ponad 25 letnim doświadczeniem zabiegowym. Wszystkie zabiegi mogą Państwo wykonać w jednym miejscu i w miłej atmosferze.

  • Nowoczesne technologie i sprawdzone preparaty – z troski o bezpieczeństwo pacjentów oraz jak najlepsze efekty stosujemy tylko renomowane preparaty, najwyższej jakości, posiadające niezbędne certyfikaty oraz innowacyjny sprzęt medyczny.

  • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych – nasz budynek jest nie tylko przestronny, ale również w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  • Leczenie na raty – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odwiedzających nas Pacjentów, umożliwiliśmy rozłożenie płatności za zabiegi w systemie ratalnym. Mając na celu komfort i wygodę Pacjentów, ograniczyliśmy do minimum wszelkie procedury związane z kredytem, a formalności można dopełnić w ciągu kilku minut.

  • Dogodne formy płatności – istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą.

  • Promocje – czekają na Państwa atrakcyjne rabaty cenowe i promocje.

  • Vouchery podarunkowe – istnieje możliwość zakupu bonu upominkowego na zabiegi w klinice.

  • Parking – przy placówce znajduje się bezpłatny parking na ulicy.

Osiągnięcia i certyfikaty Centrum Medycznego Olimedica

Medycyna jest stale zmieniającą się dziedziną wiedzy, dlatego wymaga od lekarzy nieustannego podnoszenia kwalifikacji oraz systematyzowania posiadanych informacji. Dowodem naszych umiejętności oraz zaangażowania w wykonywaną pracę są liczne dyplomy i certyfikaty, potwierdzające uczestnictwo w konferencjach i kursach doskonalących. Byliśmy obecni m.in. na XVI Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej, II Interdyscyplinarnym Sympozjum „Bezdechy i Chrapanie” oraz na VI Jesiennym Spotkaniu Laryngologów.

Klinika Centrum Medyczne Olimedica Klinika Centrum Medyczne Olimedica Klinika Centrum Medyczne Olimedica Klinika Centrum Medyczne Olimedica Klinika Centrum Medyczne Olimedica Klinika Centrum Medyczne Olimedica Klinika Centrum Medyczne Olimedica Klinika Centrum Medyczne Olimedica Klinika Centrum Medyczne Olimedica Klinika Centrum Medyczne Olimedica Klinika Centrum Medyczne Olimedica Klinika Centrum Medyczne Olimedica Klinika Centrum Medyczne Olimedica

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska