Centrum Medyczne Olimedica - cennik

ocena 4.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
9:00 - 11:30
niedziela
nieczynne

Specjalizujemy się w chirurgii szyi i głowy. Aby sprostać rosnącym potrzebom pacjentów, uruchomiliśmy Centrum Leczenia Chrapania i Bezdechów, które świadczy usługi w zakresie bezpiecznego i bezbolesnego leczenia tej kłopotliwej przypadłości. Oferta obejmuje również pełen wachlarz operacji laryngologicznych.

Ponadto wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej. Zajmujemy się odmładzaniem skóry i poprawianiem niedoskonałości natury. Nasza oferta została przygotowana w taki sposób, aby każdy z pacjentów znalazł wśród propozycji zabiegów coś dla siebie. Oferujemy m.in. zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej czy osocza bogatopłytkowego.

Poniżej znajdą Państwo pełną listę świadczonych przez nas usług.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia plastyczna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie łysienia

Laryngologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Dietetyka

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Medyczne Olimedica jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska