Centrum Medyczne Olimedica - lekarze

ocena 4.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
9:00 - 11:30
niedziela
nieczynne

Lekarze w Centrum Medycznym Olimedica

W naszym centrum zabiegi wykonuje lekarz z ponad 25-letnią praktyką w zawodzie, lek. med. Aleksander Żmudziński. Swoim wsparciem pacjentom służy również pozostały personel medyczny, który dokłada wszelkich starań, aby pobyt w placówce był czasem bezstresowym, a rezultaty leczenia – satysfakcjonujące.

mgr Paulina Wcisło

ratownik medyczny

Mgr Paulina Wcisło ukończyła kierunek bezpieczeństwo narodowe w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Systematycznie doskonali umiejętności, czynnie uczestnicząc w licznych kursach na terenie kraju oraz za granicą. 

Mgr Wcisło prywatnie jest pasjonatką podró... więcej »

Szczegóły » 91 359pokaż numer

mgr Justyna Lisicka

trycholog Szczecin

Mgr Justyna Lisicka jest absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego. Aktualnie jest uczestniczką studiów na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. 

Mgr Lisiecka systematycznie poszerza i rozwija kwalifikacje, czego dowo... więcej »

Szczegóły » 91 359pokaż numer

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska