ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne PROMED Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne PROMED Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne PROMED Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne PROMED Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne PROMED Centrum Medyczne PROMED - logo

Informacje ogólne o Centrum Medycznym PROMED

Centrum Medyczne PROMED cieszy się ogromnym zaufaniem pacjentów. Co roku liczba oferowanych w naszej placówce świadczeń medycznych przekracza 100 tysięcy konsultacji i zabiegów. Każdego z pacjentów traktujemy priorytetowo – indywidualne podejście do problemów chorych jest kluczem naszego sukcesu. Personel medyczny składa się z ponad 130 wykwalifikowanych, przygotowanych do pracy z pacjentami osób. Sukcesywnie podnosimy poziom oferowanych usług i poszerzamy ofertę.

Nowoczesny sprzęt oraz wiedza lekarzy specjalistów pozwalają na przeprowadzenie w naszym Centrum kompleksowej diagnostyki i leczenia u pacjentów laryngologicznych. Skupiamy się na leczeniu bezdechu sennego, a także udzielamy profesjonalnej pomocy medycznej osobom borykającym się z problemem chrapania. Wdrażając leczenie farmakologiczne, skutecznie wyleczyliśmy kilka tysięcy pacjentów, a od 2008 roku w naszym ośrodku funkcjonuje Centrum Leczenia Chrapania, w którym wykonaliśmy zabiegi chirurgiczne u ponad 2000 osób. Jesteśmy liderem w leczeniu bezdechów sennych i chrapania w Polsce południowej.

Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę laryngologiczną. W naszym Centrum wykonywane są badania polisomnograficzne, które pozwalają określić źródło problemów osób z zaburzeniami oddychania oraz ocenić, czy zagrażają one życiu pacjenta. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem umożliwiającym wykonanie badania w warunkach domowych, bez konieczności hospitalizacji. Urządzenie zakłada się na nadgarstki, nie wywołuje dyskomfortu podczas snu.  Otrzymane wyniki są porównywalne do pomiarów, jakie uzyskuje się podczas badania polisomnograficznego na tradycyjnym sprzęcie.

Zajmujemy się leczeniem chrapania i bezdechu sennego metodą radiochirurgii, najmniej inwazyjnej spośród stosowanych w laryngologii technik zabiegowych. Zabieg przeprowadzany jest w warunkach ambulatoryjnych, w znieczuleniu miejscowym i nie istnieje konieczność hospitalizacji pacjenta. Cała procedura trwa maksymalnie kilkadziesiąt minut, a pacjent szybko wraca do codziennej aktywności. Leczenie zaburzeń laryngologicznych poprzez radiochirurgię to jedna z najskuteczniejszych technik, a jednocześnie najbardziej komfortowych dla pacjenta. Przeprowadzamy też laserowe leczenie chrapania, również bardzo dobrze tolerowane przez pacjentów.

W PROMED pomoc otrzymają pacjenci cierpiący z powodu chorób zatok i nosa. Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę w nawracającym przewlekłym zapaleniu zatok. Wykonujemy m.in. badania endoskopowe, a w uzasadnionych przypadkach również tomografię komputerową. Stosujemy małoinwazyjne balonikowanie zatok, pozwalające pozbyć się uporczywego problemu z zatokami. Podczas zabiegu lekarz wprowadza do zatok przez nos specjalistyczny balonik, a następnie poszerza ujście zatok poprzez wpompowanie soli fizjologicznej do zwężonego miejsca. Efekty zabiegu są trwałe, a pacjent szybko wraca do pełnej sprawności. Wykonujemy endoskopową operację czynnościową zatok, będącą skutecznym rozwiązaniem problemu polipów zatok. Procedura przywraca fizjologiczną funkcjonalność zatok i udrażnia je. Do oferty naszego Centrum należą również punkcje zatok, w szczególności polecane w przypadku ostrych zapaleń zatok, w których leczenie farmakologiczne nie przynosi oczekiwanych rezultatów.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą operacje migdałków u dzieci i dorosłych. Usuwamy przerośnięte migdałki gardłowe, usuwamy i podcinamy migdałki podniebienne. Do oferty należą także operacje wędzidełka języka oraz zabiegowe leczenie szumów usznych. Przeprowadzamy operacje przegród nosowych, małżowin nosowych i grzbietu nosa. Wykonujemy operacje w obrębie ucha, między innymi plastykę błony i jamy bębenkowej, drenaż wentylacyjny błon bębenkowych i plastykę kosteczek słuchowych. W naszej ofercie znalazły się zabiegi korekcji odstających uszu. Przeprowadzamy operacje szyi i ślinianek oraz zabiegi usunięcia zmian skórnych w obrębie głowy i szyi.

Oferta funkcjonującego w placówce Centrum Urazowo-Ortopedycznego jest skierowana do pacjentów cierpiących z powodu urazów i chorób kręgosłupa oraz aparatu ruchu. Wykonujemy badania USG ortopedyczne i oferujemy specjalistyczne konsultacje. Przeprowadzamy zabiegi mikrochirurgii ręki i stopy. Przyjmujemy pacjentów z zespołem cieśni nadgarstka i haluksami na stopach. Ponadto zajmujemy się leczeniem zmian zwyrodnieniowych w stawach rąk i stóp.

Zachęcamy do skorzystania z usług gabinetu kardiologicznego. Przeprowadzamy diagnostykę, profilaktykę oraz leczenie chorób układu sercowo-naczyniowego. W naszym Centrum niezbędną pomoc otrzymają pacjenci chorujący na nadciśnienie tętnicze, chorobę wieńcową i niewydolność serca. Nasi specjaliści kardiologii przeprowadzają również rehabilitację osób z przewlekłymi schorzeniami kardiologicznymi. Oferujemy specjalistyczne badania w zakresie kardiologii, w tym echo serca oraz EKG. Zakres usług Centrum obejmuje badania Holter EKG oraz Holter ciśnieniowy ABPM. Przeprowadzamy także próby wysiłkowe na bieżni.

Świadczymy usługi medyczne w ramach okulistyki. Zajmujemy się rozpoznawaniem chorób oczu, dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Przeprowadzamy badania wzroku i dobieramy szkła korekcyjne. Ponadto wykonujemy zaawansowaną diagnostykę mającą na celu wykrycie groźnych chorób narządu wzroku, takich jak jaskra czy zaćma. Do oferty naszego Centrum należą zabiegi płukania kanalików łzowych. Przeprowadzamy zabiegi zarówno u dorosłych, jak i u dzieci.

Zapraszamy do skorzystania z usług Centrum Medycznego PROMED.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Możliwość wykonywania specjalistycznych badań i zabiegów przy użyciu wysokiej klasy sprzętu to dla nas priorytet. Nowoczesna aparatura medyczna w połączeniu z doświadczeniem oraz wiedzą specjalistów jest w stanie zapewnić najlepsze wyniki leczenia.

  • Aparat Watch- PAT 200 – innowacyjny sposób na przeprowadzenie specjalistycznej diagnostyki laryngologicznej bez konieczności hospitalizacji pacjenta. Badanie wykonywane jest w warunkach domowych, po wcześniejszym przeszkoleniu pacjenta przez lekarza. Urządzenie jest zakładane na nadgarstek, a czujniki optyczne – na palec dłoni. Badanie przeprowadza się w diagnostyce bezdechów, chrapania i innych zaburzeń oddychania.
  • Aparat USG – wysokiej klasy aparat ultrasonograficzny uzyskujący jakość obrazu umożliwiającą postawienie trafnej i dokładnej diagnozy.
  • Aparat EKG – w naszym gabinecie kardiologicznym znajduje się aparat EKG. EKG jest podstawowym badaniem wykonywanym w diagnostyce chorób układu sercowo-naczyniowego.

Udogodnienia dla pacjentów

Dlaczego warto wybrać ofertę właśnie Centrum Medycznego PROMED? 

  • Renoma – nasza placówka proponuje najwyższej jakości usługi medyczne i należy do elitarnych ośrodków stosujących innowacyjne metody leczenie chrapania i bezdechu sennego.
  • Doświadczenie – skutecznie wyleczyliśmy problemy laryngologiczne u kilku tysięcy pacjentów.
  • Miła atmosfera – leczenie w naszym Centrum przebiega w przyjaznej, miłej atmosferze.

Osiągnięcia i certyfikaty Centrum Medycznego PROMED

Centrum Medyczne PROMED bierze udział w badaniach klinicznych nad innowacyjnymi sposobami leczenia zaburzeń snu i oddychania. Dzięki uczestnictwu naszej placówki w projekcie pacjenci mają dostęp do nowoczesnych metod leczniczych. Nasi specjaliści nieustannie pracują również nad badaniami szumów usznych oraz zjawiskiem nagłego niedosłuchu.

Oferujemy naszym pacjentom najwyższej jakości usługi medyczne, czego dowodem było uzyskanie przez Centrum Certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2009.

Miarą naszego sukcesu jest zaufanie, jakim stale obdarza nas wielu pacjentów. Ze swoimi problemami zdrowotnymi każdego roku zwraca się do nas wiele osób, a liczba wykonywanych świadczeń medycznych przekracza 100 tysięcy.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska