ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Specjalizujemy się w leczeniu bezdechów sennych i chrapania. Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę laryngologiczną. Zajmujemy się leczeniem zachowawczym i zabiegowym. Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy kompleksową ofertę zabiegów z zakresu laryngologii. Wykonujemy m.in. punkcje zatok, balonikowanie zatok, a także operacje przegrody nosowej. Przeprowadzamy operacje migdałków u dzieci i dorosłych. Te i wiele innych zabiegów z zakresu laryngologii znajdą Państwo poniżej, w zakładce Cennik.

Do oferty naszego Centrum należą również konsultacje i zabiegi ortopedyczne. Zajmujemy się leczeniem zespołu cieśni nadgarstka oraz haluksów na stopach. Wykonujemy specjalistyczne USG ortopedyczne.

Ponadto w naszej placówce pacjentów przyjmują wysokiej klasy specjaliści kardiologii i okulistyki. Przeprowadzamy pełną diagnostykę chorób sercowo-naczyniowych. Wykonujemy zabiegi płukania kanalików łzowych.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego Centrum Medycznego PROMED.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Medycyna dziecięca

Ortopedia

Laryngologia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Centrum Medyczne PROMED jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska