Centrum Medyczne Rajska - lekarze

ocena 4.7 / 5 (16 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
-
wtorek
-
środa
-
czwartek
-
piątek
-
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Centrum Medyczne Rajska – zespół

Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami w dziedzinach takich jak m.in. chirurgia, ortopedia, urologia czy laryngologia. Nasz zespół składa się z doświadczonych lekarzy oraz wykwalifikowanych pielęgniarek. Ich wzajemna współpraca oraz holistyczne podejście do pacjenta pozwalają zapewniać chorym komfort oraz poczucie bezpieczeństwa. Wszyscy członkowie kadry biorą udział w kursach i spotkaniach naukowych, co umożliwia im sukcesywne podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska