ocena 5.0 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
7:30 - 20:00
wtorek
7:30 - 20:00
środa
7:30 - 20:00
czwartek
7:30 - 20:00
piątek
7:30 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Centrum Medyczne Skopia powstało z myślą o diagnozowaniu i leczeniu chorób układu pokarmowego. Z czasem przekształciło się w wielodyscyplinarną placówkę medyczną, która oferuje pacjentom fachową diagnostykę i leczenie w obrębie wielu dziedzin medycyny.

Dokładny opis wykonywanych zabiegów mogą państwo znaleźć w zamieszczonym poniżej cenniku.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Antykoncepcja

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Leczenie otyłości

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Leczenie zaburzeń odżywiania

Diagnostyka i badania

Prezentowany cennik Centrum Medyczne Skopia jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska