ocena 5.0 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
7:30 - 20:00
wtorek
7:30 - 20:00
środa
7:30 - 20:00
czwartek
7:30 - 20:00
piątek
7:30 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Lekarze w Centrum Medycznym Skopia

Nasza placówka ma w swojej kadrze doświadczonych lekarzy specjalistów z wielu dziedzin medycyny. To z myślą o pacjentach nieustannie doskonalą swoje umiejętności zawodowe na profesjonalnych szkoleniach i kursach.

Centrum Medyczne Skopia jest również wyposażone w najnowocześniejszą aparaturę medyczną, która w połączeniu z wysoko wykwalifikowaną kadrą, daje gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie.

dr hab. n. med. Piotr Major

specjalista chirurgii ogólnej, bariatra

Dr n. med. Piotr Major jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, który ukończył w 2009 roku. Rok później rozpoczął specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Endoskopowej, Metabolicznej oraz Nowotwor... więcej »

Szczegóły » Cennik » 12 202pokaż numer

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska