4,7 / 5  - 1367 ocen »

Poznaj nasz zespół

Nasza placówka ma w swojej kadrze doświadczonych lekarzy specjalistów z wielu dziedzin medycyny. To z myślą o pacjentach nieustannie doskonalą swoje umiejętności zawodowe na profesjonalnych szkoleniach i kursach.

Centrum Medyczne Skopia jest również wyposażone w najnowocześniejszą aparaturę medyczną, która w połączeniu z wysoko wykwalifikowaną kadrą, daje gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Specjaliści w Centrum Medyczne Skopia

lek. Paweł Orłowski

ginekolog-położnik Kraków

Lek. Paweł Orłowski studiował na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Jest również absolwentem podyplomowych studiów MBA na amerykańskiej uczelni Georgia State University w USA. Po studiach rozpoczął staż specjalizacyjny w zakresie ginekologii ... więcej »

Cennik » Zadzwoń: 12 202pokaż numer

lek. Kinga Kwiecińska

pediatra Kraków, hematolog dziecięcy, onkolog dziecięcy

Lek. Kinga Kwiecińska wykonuje zawód lekarza od 1993 roku. Posiada specjalizację z zakresu pediatrii (2009 r.) oraz onkologii i hematologii dziecięcej (2014 r.). Jest pediatrą z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Pracuje w Klinice Onkologii i Hematologii Dzie... więcej »

Cennik » Zadzwoń: 12 202pokaż numer

dr n. med. Anna Wasielewska

neurolog Kraków

Dr n. med. Anna Wasielewska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie – ukończyła studia w 2009 roku. Posiada specjalizację z neurologii, uzyskaną w 2016 roku. Rok później otrzymała stopień naukowy doktora na... więcej »

Cennik » Zadzwoń: 12 202pokaż numer

lek. Michał Tomaszewski

pediatra Kraków

Lek. Michał Tomaszewski w 2003 roku ukończył studia w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, a w 2012 roku zakończył staże specjalizacyjne w krakowskich szpitalach im. św. Ludwika, Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym, szpitalu im. Jana Pawła II oraz szpi... więcej »

Cennik » Zadzwoń: 12 202pokaż numer

lek. Anna Wasilewska

lekarz Kraków

Lek. med. Anna Wasilewska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, który ukończyła w 2009 roku. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z neurologii, którą rozpoczęła w Klinice Neurologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krak... więcej »

Cennik » Zadzwoń: 12 202pokaż numer

dr hab. n. med. Piotr Major

specjalista chirurgii ogólnej, bariatra

Dr n. med. Piotr Major jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, który ukończył w 2009 roku. Rok później rozpoczął specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Endoskopowej, Metabolicznej oraz Nowotwor... więcej »

Cennik » Zadzwoń: 12 202pokaż numer

dr n. med. Krzysztof Bucki

chirurg ogólny Kraków

Lek. Krzysztof Bucki ukończył w 2001 roku Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po otrzymaniu dyplomu rozpoczął specjalizację z chirurgii ogólnej. Od 2009 roku jest specjalistą drugiego stopnia w tej dziedzinie. Jednocześnie kontynuował kari... więcej »

Cennik » Zadzwoń: 12 202pokaż numer

lek. Aneta Taranek

okulista Kraków

Lek. Aneta Taranek jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, który ukończyła w 2003 roku. Po zakończeniu studiów rozpoczęła specjalizację w dziedzinie okulistyki, którą zdobyła w 2010 roku.

Od tego czasu nieustannie pogł... więcej »

Cennik » Zadzwoń: 12 202pokaż numer