Stanley Centrum Medyczne - cennik

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 13:00
niedziela
nieczynne

Centrum Medyczne Stanley oferuje usługi z kilkunastu dziedzin medycyny. Zapewniamy pacjentom kompleksowe leczenie rehabilitacyjne. Nasi specjaliści przeprowadzają konsultacje z ortopedii, neurologii chirurgii, rehabilitacji oraz szeregu dziedzin pokrewnych. Dysponujemy specjalistycznym zapleczem diagnostycznym, m.in. przeprowadzamy badania przy pomocy rezonansu magnetycznego, USG oraz RTG.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ortopedia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Dietetyka

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Lekarz na telefon

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Stanley Centrum Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska