Centrum Medyczne Suliga - cennik

ocena 4.7 / 5 (98 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W naszym wielospecjalistycznym Centrum Medycznym proponujemy leczenie i zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej, onkologicznej otolaryngologii, chorób sutka oraz chirurgii szczękowej. Usuwamy nowotwory niezłośliwe i złośliwe skóry, tarczycy i piersi. Dokonujemy amputacji piersi, jednocześnie starając się zachować gruczoł sutkowy, oraz przeprowadzamy limfadektomie regionalne, czyli usunięcie węzłów chłonnych z okolicy nowotworu.

Pomagamy pozbyć się problemów z żylakami kończyn dolnych oraz odbytu. Leczymy polipy i torbiele. Prócz tego dbamy o Państwa wygląd, wykonując m.in. face lift, plastykę powiek bądź odsysanie tłuszczu.

Poniżej znajdą Państwo cennik z pełną listą naszych usług.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Centrum Medyczne Suliga w Częstochowie.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Centrum Medyczne Suliga jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska