Centrum Medyczne Suliga

ocena 4.7 / 5 (94 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Umawianie wizyt

Rejestracja wizyt w Centrum Medyczne Suliga z pomocą naszego konsultanta
pod numerem tel. 34 389pokaż numer

Adres i dane kontaktowe

Centrum Medyczne Suliga
ul. Meliorantów 3
42-200 Częstochowa

Centrum Medyczne Suliga na mapie

Nasza klinika mieści się w Częstochowie, przy ul. Meliorantów 3, w dwukondygnacyjnym budynku. To cicha i spokojna okolica, położona ok. 8 km od centrum miasta. Można do nas łatwo dojechać samochodem z Katowic, Krakowa i Piotrkowa Trybunalskiego. Pacjenci mogą również szybko dotrzeć do kliniki pociągiem (dworzec PKP Częstochowa) oraz samolotem. Najbliższe lotnisko znajduje się w Katowicach (Katowice Pyrzowice – ok. 63 km).

Czytaj więcej
Częstochowa, ul. Meliorantów 3

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska