Centrum Medyczne Suliga - lekarze

ocena 4.7 / 5 (94 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Lekarze w Centrum Medycznym "Suliga"

Lekarze, którzy pracują w naszym Centrum, to wysokiej klasy specjaliści z zakresu chirurgii, onkologii otolaryngologii oraz chorób sutka. Wyróżnia ich fachowe, a jednocześnie empatyczne podejście do pacjentów. O ich kompetencjach świadczy przynależność do prestiżowych stowarzyszeń medycznych oraz duża liczba publikacji naukowych.

Właściciel kliniki, lek. med. Ryszard Suliga, to specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej. Jest autorem i współautorem 8 artykułów publikowanych zarówno w kraju, jak i na świecie. Prócz tego jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Zajmuje się przeprowadzaniem operacji plastycznych w postaci m.in. plastyki nosa, brzucha i piersi, wykonywaniem zabiegów usuwania znamion i nowotworów skóry, a także korekcją blizn pooparzeniowych i pourazowych.

Dr n. med. Elżbieta Drewienkiewicz-Suliga to specjalista otolaryngologii. Doświadczenia zawodowe nabywała w trakcie szeregu zagranicznych staży. Między innymi, pomagała małym pacjentom z oddziału otolaryngologii dziecięcej w szpitalu w Brnie (Czechy).

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska