Centrum Medyczne Swiss Medicus - cennik

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W Centrum Medycznym Swiss Medicus pacjenci znajdą pomoc niemal z każdej dziedziny medycyny. Specjalizujemy się w leczeniu zaburzeń endokrynologicznych oraz ginekologicznych, także tych związanych z okresem przekwitania. Prowadzimy również ocenę i terapię niepłodności oraz kompleksowe badania prenatalne. Wykonujemy, między innymi, nieinwazyjne testy Harmony™.

W naszej klinice oferujemy procedury ginekologii estetycznej, skierowane do pacjentek w każdym wieku. Zajmujemy się różnorodnymi zabiegami obejmującymi zarówno rewitalizację organów kobiecych czy labioplastykę, jak i leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Dysponujemy nowoczesnym systemem laserowym MonaLisa Touch™, gwarantującym małą inwazyjność oraz bezpieczeństwo.

Z zakresu laryngologii, poza leczeniem dolegliwości metodami zachowawczymi i operacyjnymi, oferujemy terapię chrapania i bezdechu. Stosujemy przy tym nowoczesną metodę koblacji, która zapewnia szybką rekonwalescencję i wiąże się z krótszą hospitalizacją niż metody konwencjonalne.

Zajmujemy się także otoneurologią – diagnozujemy oraz prowadzimy terapię zawrotów głowy, stosując metodę wideonystagmografii (VNG). Ponadto zajmujemy się leczeniem rozmaitych chorób neurologicznych, wykorzystując techniki ambulatoryjne oraz akupunkturę jako uzupełnienie terapii.

Nasi pacjenci mogą też skorzystać z usług urologa, kardiologa czy diabetologa. Udzielamy pomocy uzależnionym od alkoholu poprzez implantację disulfiramu (Esperal). W naszej przychodni świadczymy także usługi z zakresu medycyny pracy oraz wykonujemy badania okresowe kierowców.

Wszystkim korzystającym z naszej kliniki zapewniamy również dokładne badania laboratoryjne oraz obrazowe, stanowiące element konsultacji specjalistycznej.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Laryngologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Medycyna pracy

Medycyna niekonwencjonalna

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Medyczne Swiss Medicus jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska