Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Zdrowie Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Zdrowie Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Zdrowie Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Zdrowie Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Zdrowie Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Zdrowie Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Zdrowie Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Zdrowie Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Zdrowie Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Zdrowie Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Zdrowie Wnętrza, wystrój Centrum Medyczne Zdrowie Centrum Medyczne Zdrowie - logo

Informacje ogólne o Centrum Medycznym Zdrowie

Centrum Medyczne Zdrowie to nowoczesna przychodnia, która świadczy wysokiej jakości usługi zarówno w ramach NFZ, jak i komercyjne. Znajdujemy się w miejscowości Zielonka w woj. mazowieckim, jednak z naszej oferty korzystają pacjenci z całego regionu.

Jesteśmy przychodnią wielospecjalistyczną, w której kompleksowo dbamy o Państwa zdrowie. Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy doskonale wykwalifikowaną kadrę lekarską oraz personel pomocniczy, a także nowocześnie wyposażone gabinety lekarskie i diagnostyczne. Nasi specjaliści to absolwenci renomowanych szkół medycznych w kraju, którzy w trosce o jakość swoich usług stale poszerzają swoje kwalifikacje. Do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie i z należytą empatią.

W naszej ofercie znajdą Państwo świadczenia w ramach podstawowej opieki zdrowotnej, ginekologii, kardiologii i wielu innych dziedzin medycyny. Ostatnio poszerzyliśmy zakres działalności o usługi z zakresu ginekologii i położnictwa, w obrębie których wykonujemy m.in. konsultacje ginekologiczne, prowadzimy ciążę, a także przeprowadzamy diagnostykę i leczenie zmian chorobowych w obrębie narządu rodnego. Prócz tego oferujemy nieinwazyjną diagnostykę prenatalną i pełen zakres badań analitycznych.

Dysponujemy doskonale wyposażoną bazą diagnostyczną z wysokiej klasy aparatami ultrasonograficznymi oraz elektrokardiograficznymi renomowanych firm. Poza doświadczonymi ginekologami do Państwa dyspozycji są także lekarze innych specjalizacji: pediatra, internista i lekarz medycyny rodzinnej, a także dermatolog, kardiolog i chirurg. O Państwa zdrowie zadba również urolog, onkolog i psychiatra oraz psycholog dziecięcy i dietetyk. Prowadzimy też usługi z zakresu medycyny pracy, szczepienia dzieci i dorosłych oraz diagnostyki laboratoryjnej.

W trosce o Państwa komfort gabinety zostały zaaranżowane w gustowny sposób, ponadto poczekalnia jest wyposażona w kącik dla dzieci.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Posiadamy bogate zaplecze diagnostyczne, wyposażone w doskonałej jakości aparaty USG i EKG renomowanych firm. Nasi ginekolodzy i specjaliści ultrasonografii posługują się aparatem Voluson S6 z obrazowaniem 3D/4D oraz najnowszym oprogramowaniem.

Nasz sprzęt posiada wszelkie niezbędne atesty i jest z powodzeniem stosowany w gabinetach na całym świecie.

Udogodnienia dla pacjentów

W trosce o Państwa komfort i samopoczucie przygotowaliśmy liczne atrakcje. Wśród nich nasi pacjenci znajdą, m.in.:

  • Gustownie zaaranżowane wnętrza – nasze gabinety zaaranżowane są w tonacji bieli i zieleni, dzięki czemu poczują się w nich Państwo bezpiecznie i komfortowo. Nowoczesny, a przy tym przytulny wystrój pozwoli się odprężyć i poprawi samopoczucie.
  • Indywidualne podejście – naszych lekarzy cechują nie tylko wysokie kwalifikacje, ale także empatia i odpowiednie podejście, dostosowane do potrzeb i oczekiwań pacjenta.
  • Kącik zabaw dla dzieci – dla najmłodszych pacjentów przygotowaliśmy specjalny kącik zabaw, w którym będą mogli poświęcić się zabawie i zapomnieć o czekającej wizycie lekarskiej.
  • Parking – przed budynkiem kliniki znajduje się parking dla pacjentów.

Osiągnięcia i certyfikaty Centrum Medycznego Zdrowie

Jesteśmy jednym z najnowocześniejszych i najbardziej przyjaznych pacjentowi centrów medycznych w regionie. O wysokiej jakości naszych usług świadczy fakt, iż z każdym rokiem rośnie liczba pacjentów. Aby skorzystać z naszych usług, przyjeżdżają nawet z zagranicy.

Nasi lekarze to wykwalifikowani specjaliści, których bogate doświadczenie potwierdzają liczne dyplomy i certyfikaty. W trosce o jakość swoich usług borą udział w szkoleniach i sympozjach medycznych, a w ich bogatej bibliografii znaleźć można pozycje publikowane w prestiżowych czasopismach medycznych.