Centrum Narodzin MAMMA - cennik

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
12:00 - 18:00
środa
12:00 - 18:00
czwartek
12:00 - 18:00
piątek
10:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Prowadzimy kompleksową opiekę dla kobiet ciężarnych, przygotowującą przyszłe mamy do macierzyństwa, oraz profesjonalną opiekę podczas porodu i okresu okołoporodowego. Odpowiadamy na indywidualne potrzeby pacjentek zarówno w zakresie różnorodnych metod łagodzenia bólu porodowego oraz stresu związanego z porodem, jak i w zakresie komfortu i bezpieczeństwa podczas porodu. Dbamy o to, aby cud narodzin był najwspanialszym doznaniem i najpiękniejszym wspomnieniem w życiu naszych pacjentek.

W ramach opieki nad kobietami ciężarnymi prowadzimy konsultacje położnicze, badania USG zwykłe oraz USG 3D/4D i genetyczne. Wykonujemy badania prenatalne (11-14 tydzień ciąży, USG i biochemia) oraz KTG – badanie kontrolujące bicie serca dziecka i częstość skurczów macicy. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie noworodków wykonujemy posiew w kierunku paciorkowca grupy B (GBS). Prowadzimy szkołę rodzenia, w której przyszli rodzice poszerzają swoją wiedzę odnośnie przebiegu ciąży, porodu i połogu.

W naszej ofercie znajdują się porody naturalne z zastosowaniem farmakologicznych (znieczulenie zewnątrzoponowe) oraz alternatywnych metod łagodzenia bólu porodowego (poród w pozycji wertykalnej, poród w wodzie). Do uczestnictwa w porodzie zapraszamy osoby towarzyszące. Dysponujemy nowoczesnymi salami porodowymi. Dzięki w pełni wyposażonej sali operacyjnej możemy wykonywać zabiegi cesarskiego cięcia (planowane oraz interwencyjne).

Profesjonalną opiekę noworodków prowadzimy na specjalistycznym pododdziale neonatologicznym. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu zapewniamy dzieciom wymagającym szczególnej opieki medycznej szybką diagnozę oraz leczenie. Wykonujemy szereg badań w zakresie chorób metabolicznych, wykrywania ciężkich wad serca, różne rodzaje badań laboratoryjnych w zależności od potrzeb zdrowotnych maluszka, a także szczepienia ochronne.

Oferujemy poradnictwo neonatologiczno-pediatryczne, poradnictwo z zakresu neurologii oraz ortopedii dziecięcej, gdzie zajmujemy się diagnostyką zaburzeń psychoruchowych dzieci oraz schorzeń narządu ruchu, w tym leczeniem wad rozwojowych i urazów kostno-stawowych. Mamy z problemami laktacyjnymi mogą zgłosić się do poradni laktacyjnej, gdzie definiujemy i staramy się pomóc w rozwiązaniu problemu z karmieniem piersią.

Prowadzimy również poradnictwo w zakresie ginekologii, w tym konsultacje, badania USG, monitorowanie owulacji. Wykonujemy szereg badań laboratoryjnych, m.in. cytologiczne, histopatologiczne i posiew z pochwy oraz zabiegi ambulatoryjne, w tym zdjęcie szwów. Przeprowadzamy zabiegi z zakresu chirurgii ginekologicznej, w tym nacięcie bądź wyłuszczenie gruczołu Bartholina, usuwanie jajnika lub torbieli z jajnika, usuwanie macicy, polipów i mięśniaków. Wykonujemy zabiegi operacyjnego leczenia nietrzymania moczu metodami TVT/TOT, operacyjnego leczenia wypadania macicy i pochwy oraz wyłyżeczkowania macicy po poronieniu.

W naszej ofercie znajdują się zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, takie jak plastyka warg sromowych większych i mniejszych oraz plastyka pochwy i jej przedsionka. Przeprowadzamy poporodową plastykę pochwy i krocza.

W naszym szpitalu działa również poradnia psychologiczno-seksuologiczna, gdzie pary mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w swoich problemach oraz poradnia wspierania płodności, która zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem niepłodności i zaburzeń prokreacyjnych przez wykwalifikowanych lekarzy-konsultantów NaProTECHNOLOGY oraz instruktorów modelu Creightona.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Ginekologia

Leczenie niepłodności

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Narodzin MAMMA jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska