poniedziałek
9:00 - 18:00
wtorek
9:00 - 18:00
środa
9:00 - 18:00
czwartek
9:00 - 18:00
piątek
9:00 - 18:00
sobota
10:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Centrum Okulistyczne Adam Rybowski oferuje diagnostykę, leczenie zachowawcze i operacyjne chorób aparatu wzroku. Przeprowadzamy zabiegi usuwania zaćmy metodą fakoemulsyfikacji, a także laserowe leczenie jaskry z zamkniętym i otwartym kątem przesączenia oraz zaćmy wtórnej. Posiadamy ogromne doświadczenie w leczeniu zeza u dzieci. Ponadto wykonujemy zabiegi natury estetycznej – plastykę powiek, w tym niechirurgiczną korekcję powiek innowacyjną metodą Plexr.

Oferta obejmuje badania diagnostyczne i konsultacje lekarskie. Przyjmujemy zarówno pacjentów dorosłych, jak i dzieci.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Okulistyczne Adam Rybowski jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska