Centrum Okulistyczne Jaskra

poniedziałek
8:00 - 19:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
8:00 - 19:00
sobota
9:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Umawianie wizyt

22 626pokaż numer

Adres i dane kontaktowe

Centrum Okulistyczne Jaskra
ul. Targowa 2
03-731 Warszawa

Centrum Okulistyczne Jaskra na mapie

Nasza przychodnia znajduje się w warszawskiej dzielnicy Praga Południe, w sąsiedztwie Stadionu Narodowego, naprzeciwko Teatru Powszechnego. Dzięki dogodnej lokalizacji można do nas łatwo dotrzeć zarówno komunikacją miejską (tramwajem, autobusem czy metrem – stacja Stadion Narodowy), jak i koleją czy SKM – na Dworzec Wschodni i Dworzec Stadion można dojść piechotą w ciągu ok. 6 minut.

Czytaj więcej
Warszawa, ul. Targowa 2

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska