SCHUDNIJ ZDROWO z Tourmedica! - kliknij i umów darmową konsultację z dietetykiem Naturhouse

Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski

ocena 4.6 / 5 (17 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 17:00
wtorek
9:00 - 17:00
środa
9:00 - 17:00
czwartek
9:00 - 17:00
piątek
9:00 - 17:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski Wygląd zewnętrzny Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski Recepcja, poczekalnia Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski dr Jerzy Brzozowski Certyfikaty, dyplomy Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski Certyfikaty, dyplomy Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski Wygląd zewnętrzny Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski Widok ogólny Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski Wygląd zewnętrzny Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski - logo

Informacje ogólne o Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski

Prowadzone przez doktora Jerzego Brzozowskiego Centrum Operacji Zaćmy to klinika specjalizująca się w leczeniu jednego z najpowszechniejszych schorzeń oczu, na jaki zapadają osoby starsze. Usuwamy zmętnienie soczewki metodą fakoemulsyfikacji – w trakcie zabiegu z wykorzystaniem energii ultradźwięków. Przeprowadzana przez nas procedura jest w pełni bezbolesna (wykonujemy ją w znieczuleniu miejscowym z użyciem kropli, bez konieczności stosowania zastrzyków). Wszczepiamy pacjentom najnowocześniejsze soczewki wewnątrzgałkowe asferyczne. Dysponujemy soczewkami renomowanych producentów z Niemiec oraz Stanów Zjednoczonych – od decyzji pacjenta zależy które z nich zostaną wykorzystane podczas zabiegu.

Mottem Centrum Operacji Zaćmy jest hasło „Widzę, więc jestem”. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego pacjenta, ze szczególnym uwzględnieniem osób w podeszłym wieku, które stanowią duży odsetek wszystkich leczących się u nas chorych. Zapewniamy im leczenie w komfortowych warunkach, w kameralnej i życzliwej atmosferze.

W naszej klinice zabieg usunięcia zaćmy trwa około 15 minut, co jest zasługą wykorzystania w jego trakcie zaawansowanej technologicznie aparatury medycznej oraz doświadczenia zespołu. Głównym mikrochirurgiem w Centrum Operacji Zaćmy jest dr n. med. Jerzy Brzozowski, który od wielu lat przeprowadza zabiegi okulistyczne w szpitalach w Warszawie i Łodzi. Wykonał ich już ponad 6000. Posiada olbrzymie doświadczenie w zakresie chirurgicznego leczenia zaćmy. W swoim gabinecie posługuje się najnowszymi osiągnięciami medycyny, która jest jego życiową pasją.

Pacjenci, którzy podjęli się leczenia w ośrodku doktora Brzozowskiego, podkreślają jego bezpośredniość w kontaktach, a także życzliwy stosunek do pacjentów.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

Jednym z naszych największych atutów jest wiedza i doświadczenie zespołu medycznego, na którego czele stoi dr n. med. Jerzy Brzozowski. Możemy dzięki temu zagwarantować leczącym się u nas pacjentom bezpieczeństwo zabiegu oraz satysfakcję z osiągniętego rezultatu. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego pacjenta – staramy się zapewnić mu poczucie komfortu i bezpieczeństwa, tak, aby pobyt w naszym centrum wspominał z przyjemnością. Naszymi pacjentami często są osoby w podeszłym wieku, do których podchodzimy ze szczególną troską. Kierujemy się bowiem przeświadczeniem, że nasi seniorzy zasługują na polepszenie jakości życia.

Tym, co nas wyróżnia na rynku, są również bardzo atrakcyjne ceny operacji. Zdajemy sobie sprawę, że koszt zabiegu usunięcia zaćmy przeprowadzanego komercyjnie jest wysoki, dlatego przygotowaliśmy dla pacjentów wyjątkowo korzystną ofertę. Cena operacji w naszym ośrodku zaczyna się już od 1790 zł, a konsultacja kosztuje 150 zł. 

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.