4,6 / 5  - 17 ocen »
Szpital Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski Szpital Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski Wygląd zewnętrzny Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski Szpital Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski Szpital Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski Szpital Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski Wygląd zewnętrzny Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski Szpital Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski Recepcja, poczekalnia Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski dr Jerzy Brzozowski Widok ogólny Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski - logo

Informacje ogólne o Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski

Prowadzone przez doktora Jerzego Brzozowskiego Centrum Operacji Zaćmy to klinika specjalizująca się w leczeniu jednego z najpowszechniejszych schorzeń oczu, na jaki zapadają osoby starsze. Usuwamy zmętnienie soczewki metodą fakoemulsyfikacji – w trakcie zabiegu wykorzystujemy ultradźwięki, które są najbezpieczniejszą metodą usuwania zaćmy. Przeprowadzana przez nas procedura jest w pełni bezbolesna (wykonujemy ją w znieczuleniu miejscowym kroplowym (bez konieczności stosowania zastrzyków). Wszczepiamy pacjentom najnowocześniejsze soczewki wewnątrzgałkowe. Dysponujemy soczewkami renomowanych producentów z Niemiec oraz Stanów Zjednoczonych – od decyzji pacjenta zależy które z nich zostaną wykorzystane podczas zabiegu.

Mottem Centrum Operacji Zaćmy jest hasło „Widzę, więc jestem”. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego pacjenta, ze szczególnym uwzględnieniem osób w podeszłym wieku, które stanowią duży odsetek wszystkich leczących się u nas chorych. Zapewniamy im leczenie w komfortowych warunkach, w kameralnej i życzliwej atmosferze. Pacjentów posiadających skierowanie na operację od lekarza okulisty zapraszamy na bezpłatną wizytę kwalifikacyjna.

W naszej klinice zabieg usunięcia zaćmy trwa około 15 minut, co jest zasługą wykorzystania w jego trakcie zaawansowanej technologicznie aparatury medycznej oraz doświadczenia zespołu. Głównym mikrochirurgiem w Centrum Operacji Zaćmy jest dr n. med. Jerzy Brzozowski, który od wielu lat przeprowadza zabiegi okulistyczne w szpitalach w Warszawie i Łodzi. Wykonał ich już ponad 16 tysięcy. Posiada olbrzymie doświadczenie w zakresie chirurgicznego leczenia zaćmy. W swoim gabinecie posługuje się najnowszymi osiągnięciami medycyny, która jest jego życiową pasją.

Pacjenci, którzy podjęli się leczenia w ośrodku doktora Brzozowskiego, podkreślają jego otwartość w kontaktach, a także życzliwy stosunek do pacjentów.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

Jednym z naszych największych atutów jest wiedza i doświadczenie zespołu medycznego, na którego czele stoi dr n. med. Jerzy Brzozowski. Możemy dzięki temu zagwarantować leczącym się u nas pacjentom bezpieczeństwo zabiegu oraz satysfakcję z osiągniętego rezultatu. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego pacjenta – staramy się zapewnić mu poczucie komfortu i bezpieczeństwa, tak, aby pobyt w naszym centrum wspominał z przyjemnością. Zapewniamy naszym pacjentom profesjonalną pomoc na wszystkich etapach leczenia. Prowadzeni są przez tego samego mikrochirurga od wizyty kwalifikacyjne, poprzez zabieg, aż po wizyty kontrolne. Dzięki temu mają oni zapewnioną najwyższą jakość opieki oraz możliwość poznania fachowej opinii lekarza, przeprowadzającego zabieg, już przy pierwszym spotkaniu, czyli podczas wizyty kwalifikacyjnej.Naszymi pacjentami często są osoby w podeszłym wieku, do których podchodzimy ze szczególną troską. Kierujemy się bowiem przeświadczeniem, że nasi seniorzy zasługują na polepszenie jakości życia. Oferujemy bezpłatną wizytę kwalifikacyjną dla wszystkich pacjentów, którzy posiadają skierowanie na operację od lekarza okulisty. 

Tym, co nas wyróżnia na rynku, są również bardzo atrakcyjne ceny operacji. Zdajemy sobie sprawę, że koszt zabiegu usunięcia zaćmy przeprowadzanego komercyjnie jest wysoki, dlatego przygotowaliśmy dla pacjentów wyjątkowo korzystną ofertę. Cena operacji w naszym ośrodku zaczyna się już od 1790 zł, a wizyta kwalifikacyjna kosztuje 150 zł.