Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski - cennik

ocena 4.6 / 5 (17 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 17:00
wtorek
9:00 - 17:00
środa
9:00 - 17:00
czwartek
9:00 - 17:00
piątek
9:00 - 17:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Do naszej kliniki zgłaszają się osoby dotknięte problemem zmętnienia soczewki. Udzielamy im pomocy, poddając nowoczesnej terapii z zastosowaniem ultradźwięków – przeprowadzamy zabieg usunięcia zaćmy metodą fakoemulsyfikacji. Operację poprzedza konsultacja kwalifikacyjna, podczas której pacjent wraz z lekarzem dokonuje wyboru soczewki. Jeśli pacjent posiada skierowanie na operację od lekarza okulisty, wówczas taka wizyta jest bezpłatna. Dysponujemy najwyższej jakości amerykańskimi i niemieckimi soczewkami wewnątrzgałkowymi asferycznymi. Podczas tego samego spotkania specjalista zleci wykonanie niezbędnych badań.

Oferowana przez nas operacja jest wykonywana w znieczuleniu miejscowym, kroplowym. Trwa około kwadransa.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Okulistyka

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy,

Prezentowany cennik Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska