ocena 4.6 / 5 (17 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 17:00
wtorek
9:00 - 17:00
środa
9:00 - 17:00
czwartek
9:00 - 17:00
piątek
9:00 - 17:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Lekarze w Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski

Naszym Centrum kieruje specjalista chorób oczu oraz mikrochirurg mogący się poszczycić wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Dr n. med. Jerzy Brzozowski specjalizuje się w operacjach przedniego odcinka oka. Dysponuje imponującym zasobem wiedzy medycznej, który nieustannie poszerza. Systematycznie bierze udział w sympozjach i konferencjach naukowych w kraju i za granicą, dzieląc się doświadczeniem z lekarzami z innych placówek medycznych. Zapoznane techniki zabiegowe wdraża w swojej klinice, stopniowo poszerzając w ten sposób zakres świadczonych usług.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska