poniedziałek
9:00 - 18:00
wtorek
9:00 - 18:00
środa
9:00 - 18:00
czwartek
9:00 - 18:00
piątek
9:00 - 18:00
sobota
10:00 - 16:00
niedziela
10:00 - 16:00

Specjalizujemy się w kompleksowej rehabilitacji osób w każdym wieku. Stosujemy nowoczesne metody leczenia dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt najwyższej światowej klasy.

Pomagamy osobom cierpiącym na schorzenia natury neurologicznej, leczymy następstwa urazów, stosujemy terapię po zabiegową, świadczymy usługi pacjentom z demencją starczą, będącą następstwem chorób mózgu (choroba Alzheimera oraz inne).

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Leczenie bólu

Masaże

Oferty i pakiety pobytowe

Honorujemy płatności: gotówka,

Prezentowany cennik Centrum Origin Otwock jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska