poniedziałek
8:00 - 18:00
wtorek
8:00 - 18:00
środa
8:00 - 18:00
czwartek
8:00 - 18:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Oferta Centrum Rehabilitacji Bremed koncentruje się wokół usług rehabilitacyjnych i usprawniania pacjentów. W tutejszej klinice przyjmowane są osoby z chorobami narządu ruchu wynikającymi ze zmian zwyrodnieniowych, urazów lub chorób przewlekłych. Leczeniu poddawani są pacjenci cierpiący na dolegliwości bólowe wynikające z dysfunkcji narządu ruchu jak np. rwa kulszowa i ramienna, czy kręgopochodne bóle głowy. Prowadzi się również przygotowanie do zabiegów operacyjnych, w szczególności dyskopatii oraz usprawnianie pooperacyjne. Programy rehabilitacyjne obejmują fizykoterapię i leczenie ruchem, czyli kinezyterapię. Stosuje się też techniki manualne w postaci masażu i drenażu limfatycznego.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Rehabilitacji Bremed jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska