Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Leczenie bólu

Masaże

Oferty i pakiety pobytowe

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Rehabilitacji i Fizjoterapii w Zawierciu jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Centrum Rehabilitacji i Fizjoterapii w Zawierciu

Nasza oferta obejmuje rehabilitację schorzeń natury ortopedycznej, neurologicznej. Zajmujemy się również pacjentami mającymi problemy z układem krążenia czy chorobami skóry. W naszym Centrum pomoc medyczną otrzymają pacjenci po urazach aparatu ruchu, a także osoby cierpiące z powodu chorób reumatycznych.

Opieramy się na założeniach kinezyterapii. Przygotowujemy indywidualne plany terapeutyczne, w których łączymy korzyści z leczenia ruchem wraz z dobroczynnym działaniem zabiegów z zakresu fizykoterapii. Wykorzystujemy również założenia hydroterapii czy światłolecznictwa. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem medycznym do przeprowadzania takich zabiegów jak elektrostymulacja, laseroterapia czy terapia polem magnetycznym.

Zachęcamy do zapoznania się z listą wykonywanych w naszym Centrum zabiegów rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych.