poniedziałek
otwarte całą dobę
wtorek
otwarte całą dobę
środa
otwarte całą dobę
czwartek
otwarte całą dobę
piątek
otwarte całą dobę
sobota
otwarte całą dobę
niedziela
otwarte całą dobę

Nasza oferta obejmuje rehabilitację schorzeń natury ortopedycznej, neurologicznej. Zajmujemy się również pacjentami mającymi problemy z układem krążenia czy chorobami skóry. W naszym Centrum pomoc medyczną otrzymają pacjenci po urazach aparatu ruchu, a także osoby cierpiące z powodu chorób reumatycznych.

Opieramy się na założeniach kinezyterapii. Przygotowujemy indywidualne plany terapeutyczne, w których łączymy korzyści z leczenia ruchem wraz z dobroczynnym działaniem zabiegów z zakresu fizykoterapii. Wykorzystujemy również założenia hydroterapii czy światłolecznictwa. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem medycznym do przeprowadzania takich zabiegów jak elektrostymulacja, laseroterapia czy terapia polem magnetycznym.

Zachęcamy do zapoznania się z listą wykonywanych w naszym Centrum zabiegów rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Leczenie bólu

Masaże

Oferty i pakiety pobytowe

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Rehabilitacji i Fizjoterapii w Zawierciu jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska