Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Rehabilitacji Sprawność jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Centrum Rehabilitacji Sprawność

Oferujemy kompleksową opiekę w zakresie rehabilitacji medycznej, w tym konsultacje lekarskie i fizjoterapeutyczne, rehabilitację ortopedyczną i neurologiczną. Zajmujemy się usprawnianiem poszpitalnym i pourazowym oraz korekcją wad postawy.

Stosując nowoczesne techniki terapeutyczne takie jak PNF czy terapia manualna, pomagamy pacjentom z bólem kręgosłupa i stawów obwodowych.

Posiadamy doświadczenie w rehabilitacji dzieci z wadami rozwojowymi, a także zajmujemy się terapią niemowląt, w ramach której m.in. prowadzimy instruktaż pielęgnacyjny i minimalizujemy asymetrię napięcia mięśniowego.

Specjalizujemy się w osteopatii i masażach (leczniczych, sportowych, limfatycznych i relaksacyjnych), a w ramach kinezyterapii oferujemy ćwiczenia w systemie podwieszeń SLING oraz ćwiczenia grupowe. Zapewniamy także pełną gamę zabiegów fizykoterapeutycznych, takich jak: laseroterapia, elektroterapia i ultradźwięki, sollux i magnetoterapia oraz krioterapia miejscowa azotem.