Centrum Rehabilitacji Sprawność - cennik

poniedziałek
9:00 - 17:00
wtorek
9:00 - 17:00
środa
9:00 - 17:00
czwartek
9:00 - 17:00
piątek
9:00 - 17:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Oferujemy kompleksową opiekę w zakresie rehabilitacji medycznej, w tym konsultacje lekarskie i fizjoterapeutyczne, rehabilitację ortopedyczną i neurologiczną. Zajmujemy się usprawnianiem poszpitalnym i pourazowym oraz korekcją wad postawy.

Stosując nowoczesne techniki terapeutyczne takie jak PNF czy terapia manualna, pomagamy pacjentom z bólem kręgosłupa i stawów obwodowych.

Posiadamy doświadczenie w rehabilitacji dzieci z wadami rozwojowymi, a także zajmujemy się terapią niemowląt, w ramach której m.in. prowadzimy instruktaż pielęgnacyjny i minimalizujemy asymetrię napięcia mięśniowego.

Specjalizujemy się w osteopatii i masażach (leczniczych, sportowych, limfatycznych i relaksacyjnych), a w ramach kinezyterapii oferujemy ćwiczenia w systemie podwieszeń SLING oraz ćwiczenia grupowe. Zapewniamy także pełną gamę zabiegów fizykoterapeutycznych, takich jak: laseroterapia, elektroterapia i ultradźwięki, sollux i magnetoterapia oraz krioterapia miejscowa azotem.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Rehabilitacji Sprawność jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska