ocena 5.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:30 - 20:00
wtorek
8:30 - 20:00
środa
8:30 - 20:00
czwartek
8:30 - 20:00
piątek
8:30 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Sala do ćwiczeń Centrum Medyczne Evomed Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Evomed Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne Evomed Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Evomed Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne Evomed Sala do ćwiczeń Centrum Medyczne Evomed Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medyczne Evomed Leczenie, terapia Centrum Medyczne Evomed Leczenie, terapia Centrum Medyczne Evomed Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medyczne Evomed Sala do ćwiczeń Centrum Medyczne Evomed Sala do ćwiczeń Centrum Medyczne Evomed Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Medyczne Evomed Wnętrza, wystrój Centrum Medyczne Evomed Wnętrza, wystrój Centrum Medyczne Evomed Centrum Medyczne Evomed

Informacje ogólne o Centrum Medycznym Evomed

Znajdujące się w Szczecinie Centrum Medyczne Evomed oferuje Państwu szeroki wachlarz usług w zakresie kompleksowego oraz wszechstronnego usprawniania i rehabilitacji. Nasze działania opieramy na pełnej współpracy lekarzy i fizjoterapeutów, którzy wspólnie ustalają właściwy plan postępowania rehabilitacyjnego, dokonując precyzyjnej oceny stanu zdrowia pacjentów (wykonujemy USG, TK, MR). Przywracamy pełną lub maksymalną sprawność wszystkim tym, którzy tego potrzebują, czyli osobom chorym, po operacjach, po wypadkach i kontuzjach. W naszym ośrodku na pomoc mogą liczyć również sportowcy zawodowi i amatorzy, którzy chcą polepszyć swoją sprawność i osiągnąć np. lepszy wynik sportowy. Zajmujemy się rehabilitacją stacjonarną, a pacjentom, którzy z różnych przyczyn nie mogą do nas dotrzeć, oferujemy rehabilitację w warunkach domowych. Jako profesjonaliści stworzyliśmy miejsce, w którym usługi opierają się na wizji kompleksowej rehabilitacji fizycznej, psychicznej i społecznej. Aby nasze działania dawały najlepsze i długotrwałe efekty, dążymy nie tylko do poprawy stanu zdrowia, sprawności oraz samodzielności pacjentów. Pragniemy także przywrócić im wiarę we własne siły i zachęcić do aktywności fizycznej. 

Od początku istnienia ośrodka dbamy nie tylko o doskonałe zaplecze sprzętowe (posiadamy m.in. Biodex System 4 Pro), lecz również o najwyższą jakość świadczonych usług, czego dowodem jest posiadany przez nas Certyfikat ISO. Zespół medyczny ośrodka posiada bardzo duże doświadczenie, wiedzę i umiejętności, które systematycznie aktualizuje, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach zawodowych. Nasi fizjoterapeuci są certyfikowanymi specjalistami uznawanych na całym  świecie technik, między innymi takich jak: PNF, metod terapii manualnej (Kaltenborn-Evjenth, Mulligan, Plaatsman, Mc Kenzie) czy treningu funkcjonalnego. Zaawansowana technologia, wysoko wykwalifikowana kadra i indywidualne podejście do problemu każdego pacjenta jest gwarancją sukcesu i bezpieczeństwa przeprowadzanej terapii.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Zdajemy sobie sprawę, że usprawnianie w dużym stopniu zależy od umiejętności i doświadczenia terapeuty, jednak istotną częścią wielu zabiegów rehabilitacyjnych jest profesjonalna aparatura i sprzęt. Umożliwia ona obiektywną ocenę oraz zoptymalizowanie postępów rehabilitacji, co przekłada się na uzyskanie jak najlepszych efektów leczenia. W naszym ośrodku znajdują się, między innymi:

 • BIODEX SYSTEM 4 PRO – zestaw do oceny oraz treningu dynamicznego mięśni w warunkach ruchu biernego, pracy izometrycznej, pracy izokinetycznej, pracy izotonicznej oraz reaktywnej pracy ekscentrycznej. Dynamometr firmy Biodex uznawany jest na świecie jako jeden z najlepszych rehabilitacyjnych sprzętów pomiarowych (posiada certyfikaty CE, ETL, MTTI FDA 510K)
 • Biodex Balance System – urządzenie wykorzystywane do oceny reedukacji propriocepcji i kontroli nerwowo- mięśniowej układu ruchu
 • Biodex Gait Trainer 2  – profesjonalna bieżnia rehabilitacyjna przeznaczona do nauki chodu
 • Ultrasonograf – stosowany w nieinwazyjnej metodzie obrazowania narządu ruchu. Podstawowymi zaletami stosowania USG jest jego nieszkodliwość, szybkość oceny oraz możliwość przeprowadzenia badania dynamicznego (w ruchu)
 • sprzęt do treningu funkcjonalnego firmy Keiser.

Udogodnienia dla pacjentów

Pragniemy, aby usługi oferowane w Centrum Medycznym Evomed spełniały najwyższe standardy, dlatego oprócz profesjonalnej kadry medycznej i nowoczesnego zaplecza sprzętowego zapewniamy naszym pacjentom szereg udogodnień. Są nimi m.in:

 • obsługa klienta zagranicznego – aby ułatwić komunikację z klientem zagranicznym, personel medyczny posługuje się językiem angielskim zarówno podczas konsultacji lekarskich, jak i zabiegów rehabilitacyjnych 
 • obiekt spełnia standardy obsługi osób niepełnosprawnych – chcemy, aby wszyscy nasi pacjenci czuli się u nas komfortowo i bezpiecznie. Nasz ośrodek jest w pełni przystosowany również do potrzeb osób niepełnosprawnych (toalety, szatnia, winda, podjazd)
 • honorujemy płatności kartą
 • internet Wi-fi – w całym obiekcie dostępny jest internet Wi-Fi
 • wygodny sposób umawiania wizyt – w zależności od Państwa preferencji umożliwiamy trzy sposoby rezerwowania wizyt: mailowo, telefonicznie lub osobiście
 • parking – miejsca parkingowe dla naszych Gości znajdują się obok ośrodka.

Osiągnięcia i certyfikaty Centrum Medycznego Evomed

Od początku powstania ośrodka rozwijamy i podnosimy jakość naszych usług, tak aby dostosować je do oczekiwań każdego pacjenta. Naszymi partnerami są znane kluby sportowe, w tym Pogoń Szczecin. Powodem do dumy jest także zaufanie, jakim obdarzają nas zawodowi sportowcy, a wśród nich polski olimpijczyk, lekkoatleta-sprinter Łukasz Chyła. Dowodem naszego profesjonalnego podejścia do usprawniania i rehabilitacji jest nie tylko ciągle rosnąca liczba zadowolonych pacjentów, ale również fakt, że posiadamy Certyfikat ISO. Jest on potwierdzeniem tego, że bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Gości jest dla nas priorytetem.

Posiadamy również certyfikat Biodex, producenta nowoczesnych urządzeń przeznaczonych do diagnostyki postępów terapeutycznych, a od 2001 roku jesteśmy certyfikowaną jednostką szkoleniową Kolegium Lekarzy Rodzinnych i Narodowego Funduszu Zdrowia. 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska