Centrum Medyczne Evomed - cennik

ocena 5.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:30 - 20:00
wtorek
8:30 - 20:00
środa
8:30 - 20:00
czwartek
8:30 - 20:00
piątek
8:30 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Centrum Medyczne Evomed świadczy szeroki wachlarz usług w zakresie poradnictwa lekarskiego i konsultacji fizjoterapeutycznych, diagnostyki, a przede wszystkim zabiegów usprawniających i rehabilitacji ruchowej. Istotnym elementem naszej pracy oraz podstawą jakichkolwiek działań na rzecz poprawienia sprawności pacjentów jest właściwa diagnoza. Dlatego zapewniamy Państwu fachowe poradnictwo lekarskie i fizjoterapeutyczne, podczas którego dokonujemy wstępnej oceny stanu zdrowia. Jeśli istnieje taka potrzeba, umożliwiamy również skorzystanie z badań tomograficznych, rezonansu magnetycznego oraz USG. Po precyzyjnym zdiagnozowaniu problemu ustalamy plan postępowania rehabilitacyjnego. 

Pomagamy pacjentom zmagającymi się z różnymi stanami pourazowymi oraz pooperacyjnymi. Leczymy dysfunkcje o podłożu neurologicznym, ortopedycznym czy reumatoidalnym. Wykorzystujemy w tym celu najnowsze metody i techniki fizjoterapeutyczny, w tym m.in.: KinesioTaping, PNF, trening funkcjonalny oraz metody terapii manualnej. W naszej ofercie znajduje się także kilka rodzajów masażu. Wykonujemy m.in. masaż relaksacyjny, drenaż limfatyczny oraz  masaż wspomagający odchudzanie. Posiadamy duże zaplecze zabiegów fizykoterapeutycznych, podczas których oddziałujemy na organizm rozmaitymi bodźcami fizycznymi, takimi jak ciepło, pole elektryczne i drgania mechaniczne czy różnego rodzaju promieniowanie.

W zakresie naszych usług znajduje się także typowa rehabilitacja sportowa. Oferujemy całościową opiekę medyczną zawodników w czasie wszelkich imprez sportowych. Stosujemy najwyższej klasy urządzenia (np. FMS), badamy najsłabsze punkty sportowca, określając w jaki sposób można go usprawnić, aby osiągnął jeszcze lepszy wynik.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ortopedia

Medycyna regeneracyjna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Leczenie bólu

Masaże

Diagnostyka i badania

Lekarz na telefon

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Medyczne Evomed jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska