Centrum Rehabilitacyjne N5

poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
-
niedziela
nieczynne
Gabinet zabiegowy Centrum Rehabilitacyjne N5 Wygląd zewnętrzny Centrum Rehabilitacyjne N5 Recepcja, poczekalnia Centrum Rehabilitacyjne N5 Gabinet zabiegowy Centrum Rehabilitacyjne N5 Gabinet zabiegowy Centrum Rehabilitacyjne N5 Gabinet zabiegowy Centrum Rehabilitacyjne N5 Gabinet zabiegowy Centrum Rehabilitacyjne N5 Gabinet zabiegowy Centrum Rehabilitacyjne N5 Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Rehabilitacyjne N5 Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Rehabilitacyjne N5 Gabinet zabiegowy Centrum Rehabilitacyjne N5 Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Rehabilitacyjne N5 Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Rehabilitacyjne N5 Sala do ćwiczeń Centrum Rehabilitacyjne N5 Sala do ćwiczeń Centrum Rehabilitacyjne N5 Sala do ćwiczeń Centrum Rehabilitacyjne N5 Sala do ćwiczeń Centrum Rehabilitacyjne N5 Sala do ćwiczeń Centrum Rehabilitacyjne N5 Sala do ćwiczeń Centrum Rehabilitacyjne N5 Sala do ćwiczeń Centrum Rehabilitacyjne N5 Sala do ćwiczeń Centrum Rehabilitacyjne N5 Sala do ćwiczeń Centrum Rehabilitacyjne N5 Sala do ćwiczeń Centrum Rehabilitacyjne N5 Sala operacyjna Centrum Rehabilitacyjne N5 Wyposażenie Centrum Rehabilitacyjne N5 Wyposażenie Centrum Rehabilitacyjne N5 Wyposażenie Centrum Rehabilitacyjne N5 Sala do ćwiczeń Centrum Rehabilitacyjne N5 Wyposażenie Centrum Rehabilitacyjne N5 Wyposażenie Centrum Rehabilitacyjne N5 Wyposażenie Centrum Rehabilitacyjne N5 Sala do ćwiczeń Centrum Rehabilitacyjne N5 Sala do ćwiczeń Centrum Rehabilitacyjne N5 Recepcja, poczekalnia Centrum Rehabilitacyjne N5 Recepcja, poczekalnia Centrum Rehabilitacyjne N5 Centrum Rehabilitacyjne N5 - logo

Centrum Rehabilitacyjne N5 - informacje ogólne

Znajdujące się w Gdańsku Centrum Rehabilitacyjne N5 powstało w 2009 roku. To nowoczesna i jedna z największych placówek terapeutycznych w Trójmieście. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie rehabilitacji ortopedycznej, neurologicznej, reumatoidalnej i pourazowej oraz terapii wielu innych dysfunkcji kręgosłupa i narządu ruchu, które ograniczają funkcjonowanie w życiu codziennym. Współpracujemy z precyzyjnie dobranym, wysoko wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem fizjoterapeutów oraz lekarzami rehabilitacji, ortopedą i neurologiem, którzy do każdego pacjenta pochodzą indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem oraz uwagą.

Cały proces rehabilitacji zaczynamy zawsze od oceny stanu naszych Pacjentów i postawienia diagnozy medycznej, a najważniejszym celem naszych wysiłków jest znaczna poprawa jakości życia i przywrócenie pełnej lub maksymalnej do osiągnięcia sprawności fizycznej. Przygotowany przez nas program leczenia do minimum skraca czas zmagania się z bólem i ograniczeniem sprawności ruchowej. Nasi specjaliści stosują odpowiednio dobrane, sprawdzone i bezpieczne metody, w tym: PNF, Kinesiotaping, Terapia Manualna: Kaltenborn-Evenjah Mulligan, Ocena Funkcjonalna FMS. W ramach kinezyterapii przeprowadzamy ćwiczenia grupowe i indywidualne, natomiast posiadane przez nas zaawansowane rehabilitacyjne (m.in. Balance Trainer, Thera Vital Tetra) i fizykoterapeutyczne zaplecze sprzętowe pozwala na wykonanie takich zabiegów jak terapia falą uderzeniową, ultradźwiękami, polem magnetycznym, laseroterapia czy elektroterapia.

Uzupełnieniem terapii jest oferowany przez nas masaż leczniczy, sportowy i relaksacyjny oraz drenaż limfatyczny.

Wszystkie zabiegi odbywają się w komfortowych warunkach. Klimatyzowane sale terapeutyczne są jasne i przestronne, a panująca w całym ośrodku przyjazna atmosfera sprawia, że każdy Pacjent czuje się u nas swobodnie i bezpiecznie. Osoby z Trójmiasta, które chciałyby skorzystać z usług naszych specjalistów, a z różnych nie są w stanie do nas dotrzeć, mogą skorzystać z proponowanej przez nas wizyty domowej.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dużym atutem naszego centrum jest profesjonalne i nowoczesne zaplecze sprzętowe. Każde wykorzystywane przez nas urządzenie posiada wymagane certyfikaty potwierdzające skuteczność i bezpieczeństwo. Sala ćwiczeń wyposażona jest w m.in. w drabinki do ćwiczeń, piłki rehabilitacyjne, maty rehabilitacyjne, lustra korekcyjne, taśmy Thera-Band, dyski sensomotoryczne oraz:

 • sprzęt rehabilitacyjny Balans Trainer Comfort 
 • dwa komplety zestawu Redcord Meden, Redcord konstrukcja wolnostojąca 
 • bieżnię elektryczną Marathon TX 3 
 • rower treningowy GOLF PECO Ketler 
 • Thera Vital – profesjonalny rotor. 

Posiadamy profesjonale i wygodne łóżka do masażu, a także umożliwiający zastosowanie niektórych specjalistycznych technik fizjoterapeutycznych stół terapeutyczny SCB-2. Dysponujemy również doskonale wyposażonymi gabinetami fizykoterapeutycznymi, w których znajduje się wysokiej jakości sprzęt firmy BTL, w tym m.in.:

 • zestaw do trakcji kręgosłupa,  
 • trzy wielofunkcyjne urządzenia do fizykoterapii (ultradźwięki , elektroterapia , laseroterapia , pole magnetyczne), 
 • zestaw do magnetoterapii,
 • aparat do terapii falami uderzeniowymi BTL-5000 SWT POWER,
 • zestaw do krioterapii.

Udogodnienia dla pacjentów

Pragniemy, aby każdy korzystający z naszych usług pacjent czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie, dlatego świadczymy usługi zgodnie ze sprawdzonymi oraz najnowszymi standardami europejskimi. Wśród wielu udogodnień, które oferujemy pacjentom, są:

 • lokalizacja – bardzo dobra komunikacja pozwala bez problemu dotrzeć do nas pacjentom nawet z odległych dzielnic Gdańska
 • wnętrza – nasze centrum dysponuje doskonale wyposażonymi, jasnymi i przestronnymi, klimatyzowanymi gabinetami i salami terapeutycznymi.
 • obiekt dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych
 • obsługa pacjenta zagranicznego – aby ułatwić kontakt z Pacjentem obcojęzycznym, posługujemy się językiem angielskim
 • program "Senior 65+" – realizujemy finansowany przez Urząd Miasta Gdańska program przeznaczony dla zameldowanych w Gdańsku osób po 65 roku życia.

Centrum Rehabilitacyjne N5 - osiągnięcia i certyfikaty

Bardzo istotnym osiągnięciem, ważnym dla naszej placówki i dla zespołu specjalistów, jest fakt, że codziennie wzrasta liczba zadowolonych  i wdzięcznych pacjentów, którzy korzystając z naszych usług odzyskują swoją sprawność ruchową. Sukces naszych pacjentów jest również naszym sukcesem.

O tym, jak ważne jest dla nas zdrowie potrzebujących profesjonalnej rehabilitacji osób, świadczy współudział w zorganizowanym przez Urząd Miejski w Gdańsku programie "Senior 65+". Braliśmy również udział we wcześniejszym programie "Stwardnienie Rozsiane", przeznaczonym dla osób ze schorzeniami neurologicznymi.      

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.