poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Stomatologiczne Demed Radom Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Stomatologiczne Demed Radom Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Stomatologiczne Demed Radom Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Stomatologiczne Demed Radom Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Stomatologiczne Demed Radom Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Stomatologiczne Demed Radom Klinika Centrum Stomatologiczne Demed Radom

Informacje ogólne o Centrum Stomatologicznym Demed

Radomskie Centrum Stomatologiczne Demed to otwarta w październiku 2013 roku kolejna z sieci specjalistycznych przychodni stomatologicznych, działająca pod wspólną nazwą Demed. Nasz nowoczesny gabinet specjalizuje się w leczeniu implantologicznym pacjentów oraz wykonuje pełen zakres zabiegów stomatologicznych w znieczuleniu ogólnym. Doświadczony personel Demedu oferuje również usługi w ramach stomatologii zachowawczej, szeroko rozumianej profilaktyki, a także usługi protetyczne oraz procedury z dziedziny chirurgii stomatologicznej.

Wykonywane przez naszych specjalistów zabiegi implantologiczne pozwalają pacjentom zniwelować braki w uzębieniu oraz na nowo cieszyć się z pełnego uśmiechu. Prace implantologiczne polegają na wszczepieniu implantu (korzystamy z produktów niemieckiej firmy Bego) w miejsce ubytku, a kiedy zrośnie się on z tkanką kostną w procesie osteointegracji, dokonywane są dalsze prace protetyczne. W ten sposób można uzupełniać pojedyncze braki w uzębieniu lub wykonać protezę osiadającą na implantach. Implanty są stałym i bardzo trwałym uzupełnieniem, co przekłada się na wysoki komfort ich użytkowania.

W Demed oferujemy Państwu także zabiegi stomatologiczne wykonywane w znieczuleniu ogólnym – polecane pacjentom cierpiącym z powodu dentofobii. W trakcie jednego znieczulenia lekarz jest w stanie wyleczyć wszystkie ubytki, dokonać wszczepu implantów lub ekstrakcji zębów. Nasz personel czuwa nad bezpieczeństwem pacjenta przez cały czas pobytu w gabinecie.

Specjaliści z Centrum Demed w Radomiu wykonują także kompleksowe prace protetyczne. W swojej ofercie posiadamy korony kompozytowe, porcelanowe oparte na metalu lub cyrkonie, który jest uznawany za najbardziej estetyczny materiał stosowany obecnie w stomatologii protetycznej. Pacjentom borykającym się z większymi brakami w uzębieniu proponujemy różnego rodzaju protezy ruchome – akrylowe, szkieletowe oparte na metalu lub protezy szkieletowe acetalowe, polecane osobom uczulonym na jony metali. W naszej ofercie znajdują się także protezy elastyczne (nylonowe), wykonane z miękkiego materiału i bez klamer. To nowe rozwiązanie w protetyce stomatologicznej, które dzięki swoim właściwościom pozwala skrócić czas adaptacji pacjenta do nowej protezy.

W ofercie Demed znajduje się także szeroki wybór wkładów koronowo-korzeniowych (z włókna szklanego lub stopu metali), które stanowią podstawę dla dalszych uzupełnień protetycznych.

Pacjenci, którzy chcą poprawić wygląd przednich zębów, zmienić ich kształt albo kolor, mogą się zdecydować na wykonanie licówek – kompozytowych, pełnoceramicznych albo ultra cienkich licówek nakładanych bez wcześniejszego szlifowania zęba.

Nasi specjaliści pomagają w przywróceniu pełnego blasku uśmiechu poprzez zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej oraz działań profilaktycznych, w tym usuwania kamienia nazębnego, polerowania, a także fluoryzacji czy lakowania zębów. Ponadto świadczymy usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii zachowawczej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej placówki.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

Centrum Stomatologiczne Demed to nowoczesna placówka urządzona z myślą o maksymalnym komforcie i wygodzie pacjentów. Przestronne wnętrza centrum zostały zaprojektowane i zaaranżowane tak, aby pacjenci czuli się w nich naprawdę komfortowo.

Zarówno kadra administracyjna, jak i personel medyczny służy pomocą i odpowiedzą na każde Państwa pytanie na dowolnym etapie leczenia. Nasz personel dokłada wszelkich starań, aby podopieczni czuli się bezpiecznie zarówno w trakcie, jak i w czasie oczekiwania na zaplanowane zabiegi. 

Wizyty są umawiane w najdogodniejszym dla pacjentów terminie za pośrednictwem telefonu bądź formularzy kontaktowych.

Osiągnięcia i certyfikaty Centrum Stomatologicznego Demed

Pracujący w Centrum Stomatologicznym Demed specjaliści nieustannie doskonalą swoje umiejętności zawodowe, o czym świadczą zdobyte przez nich indywidualnie certyfikaty i zaświadczenia.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska