Centrum Stomatologiczne Demed Ursynów - cennik

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Centrum Stomatologiczne Demed specjalizuje się w zabiegach implantologicznych, które wykonujemy z powodzeniem od początku naszej działalności. Ponadto oferujemy kompleksowe leczenie ortodontyczne w oparciu o nowoczesne rozwiązania w postaci aparatów lingwalnych, nakładkowych czy przezroczystych aparatów samoligaturujących. Nasi specjaliści wykonują pełen zakres prac protetycznych – z uwzględnieniem protez stałych i ruchomych oraz prace oparte na implantach.

Ofertę uzupełniają zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej i estetycznej, a także profilaktyki dzieci i dorosłych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dokładną ofertą naszego centrum:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Stomatologiczne Demed Ursynów jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska