Centrum Stomatologiczne Demed Wola

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Gabinet zabiegowy Centrum Stomatologiczne Demed Wola Recepcja, poczekalnia Centrum Stomatologiczne Demed Wola Recepcja, poczekalnia Centrum Stomatologiczne Demed Wola Recepcja, poczekalnia Centrum Stomatologiczne Demed Wola Gabinet zabiegowy Centrum Stomatologiczne Demed Wola Gabinet zabiegowy Centrum Stomatologiczne Demed Wola Gabinet zabiegowy Centrum Stomatologiczne Demed Wola Centrum Stomatologiczne Demed Wola - logo

Informacje ogólne o Centrum Stomatologicznym Demed

Przyjmujące pacjentów na warszawskiej Woli Centrum Stomatologiczne Demed to jeden z gabinetów stomatologicznych należących do uznanej marki Demed, posiadającej specjalistyczne gabinety stomatologiczne w kilku miastach Polski.

Warszawskie Centrum na Woli istnieje od 2012 roku. Oferuje pacjentom wysokiej jakości usługi implantologiczne, świadczone przez wybitnych specjalistów w tym zakresie. Implantologia stanowi najważniejszy punkt naszej oferty. Podczas leczenia korzystamy z trzech systemów implantologicznych wiodących europejskich marek, w tym niemieckiej firmy Bego, izraelskiej Alpha Bio Tec oraz szwajcarskich implantów marki Straumann. Nasi specjaliści przeprowadzają zabiegi wszczepiania implantów w znieczuleniu ogólnym, pod czujnym okiem zespołu anestezjologicznego.

Kolejną usługą oferowaną przez Demed jest korekcja wad zgryzu – leczenie ortodontyczne. Stosujemy sprawdzone metody, aby przywrócić pacjentom piękny uśmiech. Oferujemy różne modele aparatów ortodontycznych, w tym aparaty typu Twin Block albo Pendulum oraz klasyczne, stałe aparaty metalowe. Proponujemy pacjentom również nowoczesne rozwiązania ortodontyczne oparte na aparatach samoligaturujących. Dla osób ceniących maksymalną estetykę mamy w ofercie stałe aparaty kryształowe (przezroczyste) oraz aparaty lingwalne, mocowane od strony językowej zębów tak, by nie były widoczne podczas rozmowy czy uśmiechu. W naszym centrum dostępne są także aparaty nakładkowe, zapewniające maksymalny komfort, higienę i estetykę. Opierają się na wydrukowanych w technologii 3D indywidualnie dopasowanych nakładkach (alignerach), które pacjent zmienia samodzielnie w domu. Po wstępnej konsultacji wybierzemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie i rodzaj aparatu.

Pacjentom borykającym się z mniejszymi lub większymi brakami w uzębieniu polecamy kompleksowe leczenie pod okiem specjalisty protetyka lek. dent. Piotra Jurkowskiego. Oferujemy szeroki wybór koron i mostów. W gabinecie wykonujemy także prace protetyczne oparte na implantach, w tym protezy całkowite na zatrzaskach typu Locator oraz mocowane na belce Doldera. W trakcie konsultacji nasz specjalista przeanalizuje stan uzębienia pacjenta i, biorąc pod uwagę jego możliwości oraz oczekiwania, zaproponuje mu najbardziej satysfakcjonujące rozwiązanie. 

W ramach stomatologii estetycznej wykonujemy licówki poprawiające wygląd i estetykę przednich zębów. Pacjenci mogą wybrać licówki porcelanowe bądź kompozytowe. Oferujemy również ultracienkie licówki mocowane bez wcześniejszego szlifowania zęba.

Specjaliści naszego centrum przeprowadzają leczenie w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji (leczenie kanałowe), a także profilaktyki, w tym zabiegi usuwania kamienia nazębnego (skaling), fluoryzacji, lakowania czy lakierowania.

Od wielu lat wykonujemy w naszej placówce kompleksowe zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym. Taka forma leczenia ubytków (a także przeprowadzania złożonych zabiegów chirurgicznych, implantologicznych czy estetycznych) polecana jest szczególnie osobom cierpiącym na dentofobię. W trakcie jednego znieczulenia nasi lekarze są w stanie wykonać wszystkie zaplanowane wcześniej zabiegi. Pacjent jest pod czujną opieką lekarza anestezjologa, a gdy się budzi, ma już za sobą całą procedurę leczenia (oraz stres z tym związany) i może się cieszyć z pięknego i zdrowego uśmiechu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej placówki.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Nasze Centrum Stomatologiczne to placówka posiadająca w swoim wyposażeniu niezbędną aparaturę medyczną. Dysponujemy nowoczesnym unitem stomatologicznym, a także stanowiskiem do wykonywania zabiegów w znieczuleniu ogólnym i monitorowania stanu pacjenta w trakcie całego zabiegu.

Udogodnienia dla pacjentów

Centrum Stomatologiczne Demed to nowoczesna placówka oferująca pacjentom kompleksowe leczenie w komfortowych warunkach. Została urządzona tak, aby odwiedzające nas osoby czuły się pewnie i bezpiecznie na każdym etapie wizyty. Dzięki kolorowym ścianom, jakie witają pacjentów zarówno w poczekalni, jak i w gabinecie, wnętrza naszego centrum nie kojarzą się przebywającym w nich osobom z wystrojem klasycznych przychodni. 

Na zaplanowane wcześniej wizyty pacjenci oczekują w przestronnej poczekalni. Nasi najmłodsi goście mogą się w tym czasie bawić zabawkami w specjalnym kąciku.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.