4,2 / 5  - 30 opinii

Cennik

Konsultacje

Stomatologia

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Stomatologii Śmieleccy jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Centrum Stomatologii Śmieleccy

Nasza placówka oferuje Państwu kompleksową diagnostykę oraz leczenie chorób zębów i przyzębia. Przed przystąpieniem do opracowania planu leczenia wykorzystujemy nowoczesne urządzenia diagnostyczne, np. laser Kavo służący do precyzyjnego lokalizowania zmian próchniczych, oraz aparaturę RTG, dzięki której możemy wykonać zdjęcia pantomograficzne, cefalometryczne oraz tomografię komputerową 3D. Wszystkie zabiegi wykonujemy w znieczuleniu podawanym za pomocą urządzenia Quicksleeper. Oferujemy również analgosedację – metodę łączącą działanie przeciwbólowe i uspokajające.

Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem zachowawczym próchnicy. W bardziej zaawansowanych stadiach choroby wykonujemy zabiegi endodontyczne polegające na opracowaniu i zabezpieczeniu kanału zębowego, a następnie odbudowie zęba. W naszej ofercie znajdują się również zabiegi chirurgii stomatologicznej, w tym m.in. resekcje zębów i chirurgia tkanek miękkich oraz przygotowanie do procedur z zakresu protetyki. Przeprowadzamy korekty wędzidełka warg i języka.

W ramach periodontologii zajmujemy się leczeniem i profilaktyką chorób przyzębia. Wykonujemy m.in. pokrycie recesji dziąsłowych, wydłużanie koron oraz plastykę dziąseł. Ponadto usuwamy kamień nazębny oraz leczymy tzw. kieszonki zębowe (kiretaż).

Prowadzimy konsultacje i leczenie ortodontyczne zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Stosujemy aparaty ruchome oraz stałe.

Posiadamy szeroką ofertę rozwiązań protetycznych, w tym protezy ruchome, pełne, różne rodzaje protez częściowych oraz stałe uzupełnienia. Za pomocą techniki komputerowej wykonujemy odbudowy ceramiczne Onlay i Inlay. Ponadto oferujemy wkłady koronowo-korzeniowe i korony porcelanowe.

Zajmujemy się także implantologią. Z myślą o komforcie naszych pacjentów, dzięki systemom firm Nobel Biocare i Biomet 3i możemy wykonać pełne uzupełnienie w ciągu jednego dnia! W naszych kompetencjach znajdują się procedury mające na celu przygotowanie kości na przyjęcie implantu. Przeprowadzamy zabiegi regeneracyjne kości np. z zastosowaniem biomateriałów, podniesienie zatoki szczękowej, przeszczepy kostne i inne.