ocena 4.5 / 5 (4 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 19:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
8:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Centrum Stomatologii Śmieleccy została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.5 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 4 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,5

4 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Centrum Stomatologii Śmieleccy to zespół gabinetów stomatologicznych wyposażonych w bardzo nowoczesny sprzęt i oferujących kompleksowe leczenie jamy ustnej, począwszy od profilaktyki, a kończąc na zaawansowanych zabiegach chirurgii implantologicznej. Oferuje klientom również pełną diagnostykę. Placówka posiada laser Kavo służący do precyzyjnego lokalizowania zmian próchniczych, aparaturę RTG, dzięki której można wykonać zdjęcia pantomograficzne, cefalometryczne oraz tomografię komputerową 3D. Umawiam po kilkanaście wizyt w miesiącu do dr Włodzimierza Romana Śmieleckiego. Opinie wszystkich klientów, których umówiłam do kliniki są niemal identyczne - profesjonalne podejście do pacjenta. Mimo tego, że czasami trzeba trochę poczekać na wizytę to wszystko jest przeprowadzone fachowo. W gabinecie jest bardzo dobry sprzęt, a wizyty przebiegają bez bólu czy stresu. Zarówno Pana doktora, jak i placówkę można polecić z czystym sumieniem." - Marta G. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Karo
4.0
Karo
Dodano: 11 grudnia 2017
Tytuł:
"Ortodonta"
Bardzo miła obsługa. Wszystkie koszty są jasno określone. Pacjent jest od początku prowadzony "za raczkę"
Zabieg:
Aparat ortodontyczny stały metalowy (1 łuk) (listopad 2017)
Lekarz:
lek. dent. Włodzimierz Śmielecki
 
Szczegóły 
Kamila
5.0
Kamila
Dodano: 19 października 2017
Tytuł:
"Ortodonta"
40 minutowe opóźnienie
Jasno przedstawiony plan leczenia
Zabieg:
Aparat ortodontyczny stały metalowy (2 łuki) (czerwiec 2017)
Lekarz:
lek. dent. Włodzimierz Śmielecki
 
Szczegóły 
Jessie D
5.0
Jessie Depa
Dodano: 7 maja 2018
Tytuł:
"Implant placement."
Cleanness.
Zabieg:
Implanty zębowe Zimmerdental (kwiecień 2018)
Lekarz:
lek. dent. Marek Śmielecki
 
Szczegóły 
Paulina
4.0
Paulina
Dodano: 24 stycznia 2018
Tytuł:
"Śmieleccy"
Zabieg:
Aparat ortodontyczny (styczeń 2018)
Lekarz:
lek. dent. Włodzimierz Śmielecki
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska