4,2 / 5
Wygląd zewnętrzny Centrum Terapii Laserowej Gabinet zabiegowy Centrum Terapii Laserowej Gabinet zabiegowy Centrum Terapii Laserowej Wygląd zewnętrzny Centrum Terapii Laserowej Gabinet zabiegowy Centrum Terapii Laserowej Wygląd zewnętrzny Centrum Terapii Laserowej Leczenie, terapia Centrum Terapii Laserowej Leczenie, terapia Centrum Terapii Laserowej Leczenie, terapia Centrum Terapii Laserowej Leczenie, terapia Centrum Terapii Laserowej Wygląd zewnętrzny Centrum Terapii Laserowej Klinika Centrum Terapii Laserowej

Informacje ogólne o Centrum Terapii Laserowej

Centrum Terapii Laserowej jest pierwszą w Polsce placówką, która wprowadziła lasery do leczenia chorób skóry i zabiegów estetycznych oraz leczenie rezonansem magnetycznym. Dzięki połączeniu wiedzy i bogatego doświadczenia naszych profesjonalistów oraz innowacyjnego sprzętu medycznego, oferujemy pacjentom opiekę na najwyższym poziomie. 

Zapraszamy do CTL na całą gamę zabiegów z wykorzystaniem nowoczesnych laserów. Od ponad trzech dekad przeprowadzamy zabiegi laserowego usuwania różnego rodzaju zmian skórnych, takich jak znamiona barwnikowe, brodawki, włókniaki, prosaki, zaskórniki, grudki perliste, naczyniaki czy ziarniniaki. Terapia laserowa stanowi w tym przypadku doskonałą nieinwazyjną alternatywę dla tradycyjnej dermatochirurgii. Każdorazowo przed zabiegiem zmiana jest badana przez lekarza, a w przypadku wątpliwości wykonywane jest badanie dermatoskopowe.

Urządzenia laserowe są w naszej placówce wykorzystywane także do zabiegów depilacji. Zapraszamy na bezbolesne i trwałe zabiegi laserem aleksandrytowym także pacjentów z nadmiernym owłosieniem w każdej okolicy ciała, również o podłożu hormonalnym. Z wykorzystaniem lasera usuwamy również tatuaże, przebarwienia, blizny oraz zamykamy naczynka. Rewelacyjne efekty w kształtowaniu sylwetki, leczeniu blizn, cellulitu i rozstępów uzyskujemy dzięki urządzeniu ICOONE (nazywanym endermologią nano-3d) redukcji tkanki tłuszczowej i-lipo

W ofercie CTL znajduje się również terapia z zastosowaniem rezonansu magnetycznego. Specjaliści z Centrum jako pierwsi w Polce wprowadzili metodę MBST, w której po raz pierwszy na świecie wykorzystano jądrowy rezonans magnetyczny dla naturalnego łagodzenia bólu oraz regeneracji chrząstki w stanach zwyrodnieniowych występujących w obrębie układu mięśniowo-szkieletowego. Metoda ta jest również wykorzystywana u pacjentów zmagających się z osteoporozą oraz w przypadku urazów, kontuzji i procesu rehabilitacji.

Centrum oferuje również usługi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, w tym w szczególności nowoczesne zabiegi usuwania rozstępów i odmładzania skóry z wykorzystaniem RF Infini, rewitalizacji skóry z użyciem aparatu Skin Master Plus, masażu rehabilitacyjnego, drenażu limfatycznego oraz zabiegu modelowania sylwetki Icoone, nieinwazyjnego niwelowania zmarszczek, pielęgnacji dłoni i stóp, termoliftingu Zaffiro oraz redukcji tkanki tłuszczowej i-lipo. Młodego i zdrowego wyglądu skórze doda natomiast terapia tlenowa OXY-Infusion, a odmłodzi ją i zredukuje rozstępy zabieg Infini.

Specjalista chirurgii plastycznej z Polanicy Zdroju z wieloletnim doświadczeniem klinicznym konsultuje pacjentów w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz wykonuje zabiegi medycyny estetycznej. Nasi pacjenci mogą skorzystać z  redukcji zmarszczek opartych o kwas hialuronowy i toksynę botulinową, mezoterapii, wolumetrii, modelowania ust i leczenia nadpotliwości. 

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W Centrum Terapii Laserowej dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami laserowymi, m.in. laserem do zabiegów kształtowania sylwetki i frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej w technologii i-lipo, laserami Pixel, Q-switch Sinon, IPL-Photoderm oraz Nd:Yag (neodymowo-yagowymi), laserem frakcyjnym eCO2, rezonansem magnetycznym do terapii MBST, video-dermatoskopem służącym ocenie zmian skórnych. Wykonujemy również zabiegi odmładzające z wykorzystaniem urządzenia medycznego RF Infini, które działa w oparciu o radiofrekwencję aplikowaną do skóry na zasadzie termoliftingu. Wszelkie niedoskonałości skóry związane z jej procesem starzenia, zaburzeniami hormonalnymi oraz wpływem czynników zewnętrznych możemy natomiast zniwelować za pomocą urządzenia Skin Master Plus. Kolejnym innowacyjnym urządzeniem jest OXY-INFUSION do zabiegu infuzji tlenowej, a także urządzenie do masażu Icoone, modelującego sylwetkę. 

Udogodnienia dla pacjentów

  • profesjonalny zespół specjalistów o bogatym doświadczeniu klinicznym,
  • nowoczesna aparatura zabiegowa i terapeutyczna,
  • najnowsze sposoby leczenia,
  • szeroki zakres usług z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, wykorzystania rezonansu magnetycznego,
  • dogodna lokalizacja, wydzielony bezpłatny parking dla pacjentów
  • nowoczesne, przestronne, komfortowo urządzone wnętrza,