Centrum Terapii Narządu Ruchu „Biały Dom” - cennik

poniedziałek
8:00 - 18:00
wtorek
8:00 - 18:00
środa
8:00 - 18:00
czwartek
8:00 - 18:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Centrum Terapii Narządu Ruchu „Biały Dom” specjalizuje się w rehabilitacji pacjentów z urazami i schorzeniami aparatu ruchu. Zajmujemy się rehabilitacją neurologiczną, świadczymy również usługi w zakresie rehabilitacji schorzeń natury reumatologicznej i chorób układu oddechowego. Oferta stanowi kombinację zabiegów i ćwiczeń z zakresu fizykoterapii oraz kinezyterapii. Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą centrum.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Noclegi, pobyty wypoczynkowe

Oferty i pakiety pobytowe

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Terapii Narządu Ruchu „Biały Dom” jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska